Peugeot Partner Tepee

/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg
/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg

PARTNER TEPEE

Nowy Peugeot Partner Tepee oferuje szereg nowości z zakresu stylu i technologii – najnowsze wydajne silniki oraz rozwiązania takie jak Mirror Link zapewniają przyjemność podróży.

3 POWODY, ABY WYBRAĆ NOWEGO PARTNERA TEPEE

WYTRZYMAŁOŚĆ

/image/80/1/peugeot_par_2015_151_fr.49801.jpg

Stylistyka nowego Partnera Tepee podkreśla jego niezawodność i nowoczesny charakter. Przód samochodu został całkowicie przeprojektowany: grill zyskał nowy układ listew, a emblemat lwa symbolizujący markę Peugeot został umieszczony centralnie, by górować nad masywnym zderzakiem. Ekspresywny design podkreślają przednie reflektory doskonale wpisujące się w linie odświeżonej sylwetki samochodu oraz umieszczone na krańcach zderzaka światła do jazdy dziennej LEDi. Innymi słowy, nowy Partner Tepee odzwierciedla stylistykę marki, której wyróżnikami są pewność siebie i elegancja. 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

/image/80/2/peugeot_par_2015_394_fr.49802.jpg

Nowy Partner Tepee został wyposażony w najnowsze technologie: funkcję Mirror Screeni, która odwzorowuje ekran telefonu i umożliwia dostęp do jego funkcji na 7-calowym multimedialnym wyświetlaczu, układ Active City Brake, czyli system aktywnego hamowania w przypadku ryzyka kolizjii, kamerę cofaniai, wspomaganie parkowania przodemi i funkcję Grip Controli.

Nowa gama silników BlueHDi gwarantuje nie tylko większą przyjemność z jazdy, ale także bardziej ekonomiczne zużycie paliwa i niższy poziom emisji CO2.

MODULARNOŚĆ WNĘTRZA

/image/80/3/peugeot_par_2015_341_fr.49803.jpg
/image/80/4/peugeot_par_2015_138_fr.49804.jpg
/image/80/5/peugeot_par_2015_153_fr.49805.jpg

Niezwykłą modularność wnętrza nowy Partner Tepee zyskał dzięki tylnej klapie bagażnika z innowacyjną, niezależnie otwieraną szybąi i dachowi Zenith i. Do wyboru jest wersja 5-miejscowa lub 7-miejscowai. W wersji 7-osobowej dostępne są trzy niezależne, wyjmowane fotele w drugim i trzecim rzędzie siedzeń.

 

 

 

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO PARTNER-a ?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .