/image/80/0/peugeot_par_2015_150_fr.49800.jpg

PARTNER TEPEE

Nowy Peugeot Partner Tepee oferuje szereg nowości z zakresu stylu i technologii – najnowsze wydajne silniki oraz rozwiązania takie jak Mirror Link zapewniają przyjemność podróży.

3 POWODY, ABY WYBRAĆ NOWEGO PARTNERA TEPEE

WYTRZYMAŁOŚĆ

/image/80/1/peugeot_par_2015_151_fr.49801.jpg

Stylistyka nowego Partnera Tepee podkreśla jego niezawodność i nowoczesny charakter. Przód samochodu został całkowicie przeprojektowany: grill zyskał nowy układ listew, a emblemat lwa symbolizujący markę Peugeot został umieszczony centralnie, by górować nad masywnym zderzakiem. Ekspresywny design podkreślają przednie reflektory doskonale wpisujące się w linie odświeżonej sylwetki samochodu oraz umieszczone na krańcach zderzaka światła do jazdy dziennej LEDi. Innymi słowy, nowy Partner Tepee odzwierciedla stylistykę marki, której wyróżnikami są pewność siebie i elegancja. 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

/image/80/2/peugeot_par_2015_394_fr.49802.jpg

Nowy Partner Tepee został wyposażony w najnowsze technologie: funkcję Mirror Screeni, która odwzorowuje ekran telefonu i umożliwia dostęp do jego funkcji na 7-calowym multimedialnym wyświetlaczu, układ Active City Brake, czyli system aktywnego hamowania w przypadku ryzyka kolizjii, kamerę cofaniai, wspomaganie parkowania przodemi i funkcję Grip Controli.

Nowa gama silników BlueHDi gwarantuje nie tylko większą przyjemność z jazdy, ale także bardziej ekonomiczne zużycie paliwa i niższy poziom emisji CO2.

MODULARNOŚĆ WNĘTRZA

/image/80/3/peugeot_par_2015_341_fr.49803.jpg
/image/80/4/peugeot_par_2015_138_fr.49804.jpg
/image/80/5/peugeot_par_2015_153_fr.49805.jpg

Niezwykłą modularność wnętrza nowy Partner Tepee zyskał dzięki tylnej klapie bagażnika z innowacyjną, niezależnie otwieraną szybąi i dachowi Zenith i. Do wyboru jest wersja 5-miejscowa lub 7-miejscowai. W wersji 7-osobowej dostępne są trzy niezależne, wyjmowane fotele w drugim i trzecim rzędzie siedzeń.

 

 

 

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO PARTNER-a ?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.