Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

NOWY PEUGEOT RIFTER - ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Odkryj Peugeot Rifter
Odkryj Peugeot Rifter

PEUGEOT Rifter

od 78 450 PLN

od 63 780 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 1

Nowy PEUGEOT RIFTER: innowacyjne silniki i liczne systemy wspomagania prowadzenia zapewniają większą swobodę działania.

/image/21/0/peugeot-diesel-2017-008-fr.436210.jpg

SILNIKI NOWEJ GENERACJI

Innowacyjne silniki nowego PEUGEOT Riftera to połączenie wysokich osiągów i umiarkowanego zużycia paliwa. Wysokoprężne jednostki nowej generacji BlueHDi i benzynowe PureTech odznaczają się większą kulturą pracy i zapewniają wyjątkowe doznania z jazdy.

Nowy RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100 z manualną, 5-przełożeniową skrzynią biegów lub w silnik PureTech 110 S&S z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów.

Poniższe wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne odpowiednio z rozporządzeniem (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady i rozporządzeniem Komisji (WE) nr 692/2008 w sprawie homologacji typu, które umożliwiają porównanie z innymi samochodami.

/image/20/9/peugeot-rifter-1802styp056.436209.jpg

NOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8

Zwykłe pokrętło umożliwia bardziej elastyczną, płynną jazdę. W przypadku nowej, automatycznej, 8-stopniowej skrzyni biegów EAT8i, zmiana biegów odbywa się całkowicie płynnie w optymalnych momentach, tak aby samochód poruszał się zawsze na właściwym biegu. Dzięki łopatkom zmiany przełożeń pod kierownicą można zmieniać biegi ręcznie, nie rezygnując przy tym z pracy skrzyni w trybie automatycznym.

ŁATWE I BEZSTRESOWE PROWADZENIE SAMOCHODU

/image/21/1/peugeot-rifter-2018-188-fr.436211.jpg
/image/21/2/peugeot-rifter-2018-111-fr-adas.436212.jpg

Parkowanie jest teraz dziecinnie proste. Dzięki systemom wspomagania prowadzenia w nowym PEUGEOT Rifterze, zyskuje się więcej swobody i przyjemności prowadzenia. Kamera cofania Visiopark 1i, Park Assisti najnowszej generacji i system kontroli martwego polai... jesteś przygotowany na każdą sytuację.

Dzięki systemom wspomagania prowadzenia PEUGEOT, nowy RIFTER ułatwia każdą podróż i zapewnia bardziej bezstresową, bezpieczną jazdę. Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowychi, adaptacyjny tempomat z funkcją STOPi, aktywny monitor pasa ruchui, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodui, elektryczny hamulec postojowyi... Dzięki nim pokonasz każdą trasę z niespotykaną swobodą.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 5,5 do 7,5 w cyklu mieszanym, od 8,1 do 8,9 w cyklu niskim, od 6,3 do 7,1 w cyklu średnim, od 5,6 do 6,4 w cyklu wysokim i od 7,2 do 8,3 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 150 do 170 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html