Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

NOWY PEUGEOT RIFTER - STYLISTYKA

Peugeot Rifter
Peugeot Rifter

PEUGEOT Rifter Długość Standard

od 81 950 PLN

od 66 626 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 1

HEAVY-DUTY CHARISMA

i

/image/19/4/peugeot-rifter-1802styp033.436194.jpg

BEZKOMPROMISOWA STYLISTYKA

Elegancki, solidny, dynamiczny i pełen mocy nowy PEUGEOT Rifter jest symbolem wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to elementy kanonu stylistycznego z powodzeniem przejęte ze świata SUV-ów. Charakterystyczny układ świateł DRL z diodami LEDi i pionowa osłona chłodnicy podkreślają świetnie wyważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.

/image/18/1/peugeot-rifter-2018-127-fr.436181.jpg

PEŁNA WYRAZU OSOBOWOŚĆ

Nowy kombivan PEUGEOT RIFTER wyróżnia się z tłumu dzięki rasowej sylwetce i starannie dopracowanym kształtom. Listwa dolnej części zderzaka w kolorze szarego aluminium, diamentowane felgi 17”i, relingi dachowe, nakładki nadkoli i boczne listwy ochronne podkreślają znakomity styl nowego RIFTERA.

/image/18/2/peugeot-rifter-1802styp006.436182.jpg

SAMOCHÓD Z LOGO LWA

To znacznie więcej niż logo. Nowy PEUGEOT Rifter z charakterystycznymi tylnymi światłami w kształcie trzech pazurów lwa jawi się jako kolejna ikona Marki. Dostępny w opcji hak holowniczy umożliwia więcej swobody, a dwoje bocznych, przesuwnych drzwi o zwiększonej szerokości, z opuszczanymii dodatkowo przyciemnianymi szybamii, odsłania wnętrze, które zdecydowanie nie ma nic do ukrycia.

NOWOCZESNA STYLISTYKA WNĘTRZA

/image/18/3/peugeot-rifter-2018-093-fr.436183.jpg

Nieporównywalnie wysoki komfort. Zasiądź za kierownicą nowego PEUGEOT RIFTERA i ciesz się komfortem prowadzenia w optymalnej pozycji na wysokiej jakości ergonomicznych siedzeniach, na których świetnie czuć się będą nawet najwyższe osoby. W połączeniu z niewiarygodnie skutecznym wyciszeniem cała kabina staje się prawdziwą oazą spokoju.

MODUŁOWE SIEDZENIA I BAGAŻNIK

i

Kombivan dostosowuje się do wszystkich twoich upodobań i potrzeb. Nowy PEUGEOT RIFTER jest dostępny w wersji pięcio lub siedmiomiejscowej, w dwóch długościach (Standard i Long), co sprawia, że ma niespotykane możliwości adaptacji. Fotel pasażera z przodu i tylna kanapa dzielona w układzie 2/3-1/3i lub trzy niezależne fotelei z systemem „Magic Flat”i chowane w podłodze, trzeci rząd siedzeń z dwoma niezależnymi, wyjmowanymi fotelami… Wybór konfiguracji zależy od ciebie. Bagażnik ma imponującą objętość od 775 do 3 500 litrów, a w pięciomiejscowej wersji Long nawet 4 000 litrów. Otwierana tylna szybai, nisko umieszczony próg załadunku i płaska podłogaiułatwiają załadunek i wyładunek bagaży.

DACH ZENITH®

Dach Zenith®i to nie tylko lepsze doświetlenie wnętrza. Oprócz elektrycznej rolety i oświetlenia ambientowego z diodami LEDi wyposażony jest także w szereg schowków umieszczonych w centralnej listwie, schowku dachowym i półce nad przednią szybą.

SCHOWKI

Zyskaj nowe możliwości dzięki schowkom. Płaty przednich i tylnych drzwi, środkowa konsola, schowki pod stopami... Nowy PEUGEOT RIFTER wyposażony jest w liczne schowki schowkami o rekordowo dużej jak na swoją klasę łącznej objętościi. Teraz jest ich jeszcze więcej, są bardziej obszerne i łatwiej dostępne, a pod względem ergonomii zaprojektowane tak, aby pomieścić wszelkie przedmioty codziennego użytku.