Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

NEW PEUGEOT RIFTER – DOZNANIA Z JAZDY

Peugeot Rifter
Peugeot Rifter

PEUGEOT Rifter Długość Standard

od 81 950 PLN

od 66 626 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 1

SPEKTRUM CAŁKOWICIE NOWYCH DOZNAŃ Z JAZDY

/image/20/4/peugeot-rifter-2018-200-fr.436204.jpg

PEUGEOT i-Cockpit® oznacza płynniejsze i bardziej instynktowne prowadzenie samochodu dzięki wielofunkcyjnej, kompaktowej kierownicy, poleceniom głosowym, zegarom w polu widzenia drogi i dużemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemui. Nowy PEUGEOT RIFTER zaprasza do przeżycia wyjątkowych doznań z jazdy.

NAWIGACJA 3D ONLINE

/image/20/2/peugeot-rifter-1802styp030.436202.jpg

Kabina obfituje w innowacyjne rozwiązania. Dzięki nawigacji 3D onlinei z funkcją poleceń głosowych i usługami PEUGEOT Connect NAVi zyskujesz dostęp do szeregu usług, które ułatwią ci każdą podróż. Informacja o ruchu drogowym w czasie rzeczywistymi, dostępność miejsc na parkingach, ceny paliw, prognoza pogody... W ten sposób bezpośrednio na ekranie dotykowym zyskujesz pełny obraz sytuacji w najbliższym otoczeniu.

ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

Umieść swój smartfon na poczesnym miejscu. W nowym PEUGEOT RIFTERZE dzięki funkcji Mirror Screeni możesz korzystać z kompatybilnych aplikacji na smartfonie za pośrednictwem pokładowego ekranu dotykowego. Już nie są potrzebne przewody: indukcyjna ładowarka w prosty sposób doładuje smartfona.

ZACHOWANIE NA DRODZE

/image/20/6/peugeot-rifter-2018-104-fr.436206.jpg

Bądź zawsze panem sytuacji. Miej pełną kontrolę na każdej drodze, od najłatwiejszej po najtrudniejszą i najbardziej stromą. Nowy PEUGEOT RIFTER wyróżnia się charakterystycznym dla PEUGEOT wyczuciem drogi. Ma doskonale dostosowany układ jezdny, układ kierowniczy zapewniający dużą przyjemność prowadzenia i zwiększony prześwit które nadająe mu cechy samochodu na każdą drogę. Pełne panowanie nad sytuacją na drodze zapewnia dodatkowo podwyższona pozycja za kierownicą.

GOTÓW DO WYJAZDU PO PRZYGODĘ

/image/20/7/peugeot-rifter-2018-125-fr.436207.jpg

Zwiększona skuteczność napędu umożliwia częstsze wypady w plener. Dzięki systemowi Adkombivanced Grip Controli z zoptymalizowaną funkcją zapobiegania poślizgowi kół, nowy PEUGEOT RIFTER dostosowuje się do wszelkich potrzeb kierowcy. Za pomocą pokrętła umieszczonego na środkowej konsoli można wybrać jeden z pięciu trybów pracy (Standard, Śnieg, Off-Road, Piasek, ESP OFF), zależnie od terenu i warunków na drodze. Dla najbardziej wymagających przewidziano wersję z napędem na cztery kołai.

/image/20/8/peugeot-rifter-2018-113-fr.436208.jpg

Zachowaj pełną kontrolę nad samochodem nawet w skrajnych sytuacjach. Dzięki funkcji HADC systemu Advanced Grip Controli, nowy kombivan PEUGEOT RIFTER jest w stanie utrzymać niewielką prędkość nawet na drogach o dużym nachyleniu. Pozwala to skupić się całkowicie na prowadzeniu, zwiększając bezpieczeństwo, komfort i panowanie nad sytuacją.