Nowy Peugeot RIFTER

sprawdź raty Perfect Drive dla Peugeot Rifter

NOWY PEUGEOT RIFTER

od 74 800 PLN

od 60 813 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz Liczba opinii: 2

Nowy PEUGEOT Rifter prezentuje solidny i pełen wyrazu styl. Nowoczesne, technologicznie zaawansowane, wyjątkowo modułowe i przestronne wnętrze zaprasza do przeżycia unikatowych doznań podczas jazdy.

STYLOWY WYGLĄD I UNIKATOWA SYLWETKA

/image/16/2/peugeot-rifter-2018-128-fr.436162.jpg

UNIWERSALNY STYL – ODPOWIEDNI DO MIASTA I NA BEZDROŻA

Samochód wyróżnia się bezkompromisowym stylem. Elegancki, solidny, dynamiczny i pełen mocy nowy kombivan PEUGEOT Rifter jest także symbolem wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to elementy kanonu stylistycznego samochodu dostosowanego do każdej drogi. Charakterystyczny układ świateł i pionowa osłona chłodnicy podkreślają jego świetnie wyważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.

*kajak nie jest elementem wyposażenia auta

/image/17/3/peugeot-rifter-2018-084-fr.436173.jpg

CHARAKTERYSTYCZNY STYL PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Rifter wyraża dumę z bogatego dziedzictwa Marki. Przód i kultowe tylne światła ze stylizowanymi, wyrazistymi śladami trzech pazurów nawiązują do do najnowszych modeli PEUGEOT. Nowy PEUGEOT Rifter jawi się jako kolejna ikona Marki. Ten na wskroś nowoczesny kombivan zaskakuje dostępną w ofercie wersją GT Line, która łączy sportowy styl z elegancją.

ZAWSZE GOTÓW DO AKCJI

PEUGEOT i-COCKPIT® - ZAPROSZENIE DO JAZDY

PEUGEOT i-Cockpit® to całkowicie nowy wymiar jazdy: bardziej dynamicznej i instynktownej dzięki kompaktowej kierownicy zegarom w polu widzenia drogi i dużemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemui. Dzięki podwyższonej pozycji za kierownicą i systemowi Adkombivanced Grip Controli, który zwiększa skuteczność napędu, kierowca ma pełną kontrolę nad sytuacją na drodze.

SILNIKI, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ WIĘKSZĄ SWOBODĘ DZIAŁANIA

Poczuj wyjątkową przyjemność prowadzenia dzięki innowacyjnym silnikom benzynowym i wysokoprężnym oraz nowej automatycznej, 8-przełożeniowej skrzyni biegów EAT8. W ruchu miejskim nowy kombivan PEUGEOT Rifter wyróżnia się wysokimi osiągami przy zachowaniu umiarkowanego rzeczywistego zużycia paliwa.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA, UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE

MODUŁOWA KONSTRUKCJA, KTÓRA ZWIĘKSZA PRZESTRONNOŚĆ WNĘTRZA I ŁĄCZNĄ OBJĘTOŚĆ SCHOWKÓW 

Kombivan, który jest dostosowany do wszystkich twoich upodobań i potrzeb. Otwierana tylna szyba, wersja pięcio- lub siedmiomiejscowa, trzy indywidualne tylne fotele chowane w podłodzei z funkcją Magic Flati, objętość bagażnika od 775i do 3500i litrówi, dach Zénith® z wieloma schowkami: dzięki pomysłowej, modułowej budowie w nowym PEUGEOT Rifterze nigdy nie brakuje miejsca, a dostęp do przestrzeni bagażowej jest szybki i łatwy.

/image/16/8/peugeot-rifter-1802styp030.436168.jpg

ŁATWE I BEZSTRESOWE PROWADZENIE SAMOCHODU

Kabina obfituje w innowacyjne rozwiązania. Dzięki nawigacji 3D online, funkcji Mirror Screeni, usługom PEUGEOT Connect czy bezprzewodowej, indukcyjnej ładowarce do smartfona, nowy PEUGEOT Rifter oferuje możliwość ciągłego korzystania z mobilnych urządzeń i usług. Liczne systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji zapewniają bezstresową i bardziej bezpieczną jazdę.

NOWY PEUGEOT RIFTER DLA FIRM

/image/17/1/peugeot-rifter-1802styp003.436171.jpg

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, przedstawiciele wolnych zawodów, dyrektorzy firm, zarządzający flotami i użytkownicy samochodów służbowych: poznajcie nowego PEUGEOT RIFTERA, związaną z nim gamę usług oraz ofertę dla użytkowników biznesowych.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

ZAPOZNAJ SIĘ RÓWNIEŻ Z MODELEM