Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT PARTNER FURGON | ZAŁADUNEK

Peugeot Partner
Peugeot Partner

PEUGEOT PARTNER

PEUGEOT PARTNER jest maksymalnie funkcjonalny i idealny do zadań specjalnych. Został zaprojektowany, aby zaspokajać podstawowe potrzeby użytkowników, dla których samochód jest narzędziem pracy.

NIEZAWODNY SAMOCHÓD DLA PROFESJONALISTÓW

DUŻY MOŻE WIĘCEJ

/image/50/6/peugeot-par-2018-032-fr-bis.499506.jpg

Parametry użytkowe są typowe dla tego segmentu - długość 4,40 m w wersji STANDARD i gwarantowana, zwiększona długość użytkowa 1,81 m. Takie parametry umożliwiają załadunek dwóch europalet przy pojemności 3,30 m3 do 3,80 m3 w zależności od wersji.

Wersja LONG to większe możliwości załadunkowe, które przekraczają 4,75 m (+35 cm). Długość użytkowa wynosi 2,16 m, a ładowność użytkowa od 3,90 m3 do 4,40 m3.

PEUGEOT PARTNER został zaprojektowany na bazie wariantu płyty podłogowej EMP2, która jest montowana w najnowszych modelach Marki. Ta sprawdzona w praktyce platforma wyróżnia się krótszym zwisem i mniejszym promieniem skrętu, co umożliwia łatwiejsze manewrowanie. Minimalna promień zawracania wynosi zaledwie 10,82 m dla wersji STANDARD oraz 11,43  m dla wersji LONG.

Największa ładowność w segmencie, która wynosi od 650 kg do 1000 kg dla wybranych wersji modeli STANDARD i LONG.

Wybierz Pakiet użytkowyi, który obejmuje dodatkowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej oraz do 10 zaczepów do mocowania ładunku.

Obowiązująca zasada: obowiązek korzystania z regulacyjnej siatki zapobiegającej zrywaniu, aby zapobiec ryzyku przemieszczania się załadowanych przedmiotów  w kierunku kierowcy.

UNIWERSALNE, MODULARNE WNĘTRZE

NOWY WYMIAR KOMFORTU W KABINIE

KOMFORT WE WNĘTRZU

PEUGEOT PARTNERi może być wyposażony w nową, regulowaną ławkę Multiflex. Ten element wyposażenia umożliwia stworzenie płaskiej podłogi, zwiększa objętość użytkową do 400 l i długość użytkową do 3 metrów w wersji STANDARD oraz do 3,35 m w wersji LONG. Umożliwia jednocześnie przewóz dwóch osób dzięki składanym bocznym siedzeniom dla pasażerów.

Długie ładunki można bez problemu przewozić po podniesieniu i złożeniu siedziska środkowego fotela, które wsuwa się w oparcie.

Schowek pod środkowym fotelem jest zamykany na klucz.

Schowki zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach z bardzo różnych branż. Są rozmieszczone w łatwo dostępnych miejscach w kabinie. Użytkownicy mają do wyboru schowek w desce rozdzielczej, szufladę pod fotelem oraz schowek pod sufitem. Przed fotelem pasażera jest więcej miejsca, ponieważ poduszka powietrzna jest zamontowana w suficie. W ten sposób zwolnione miejsce może być teraz wykorzystane jako schowek na komputer z 15-calowym ekranem lub chłodzony schowek. Dzięki doprowadzonej do schowka instalacji elektrycznej, można ładować w nim urządzenia elektroniczne.

Dla zabezpieczenia przewożonego ładunku, w przestrzeni bagażowej zamontowano standardowo sześć zaczepów mocujących. Jest także mocniejsze oświetlenie, które obejmuje sześć świateł LED - dostępne jako opcja w Pakiecie Wyposażenia przestrzeni ładunkowej.

Dostęp do przestrzeni ładunkowej ułatwiają przesuwne drzwi (opcja) oraz tylne pełne drzwi dwuskrzydłowe (2/3 - 1/3), które zapewniają maksymalny kąt otwarcia (klapa bagażnika jest dostępna jako opcja).