NOWY PEUGEOT PARTNER FURGON | ZAŁADUNEK

dokonaj niemożliwego
dokonaj niemożliwego

NOWY PEUGEOT PARTNER

PEUGEOT PARTNER jest maksymalnie funkcjonalny i idealny do zadań specjalnych. Został zaprojektowany, aby zaspokajać podstawowe potrzeby użytkowników, dla których samochód jest narzędziem pracy.

NIEZAWODNY SAMOCHÓD DLA PROFESJONALISTÓW

DUŻY MOŻE WIĘCEJ

/image/50/6/peugeot-par-2018-032-fr-bis.499506.jpg

Parametry użytkowe są typowe dla tego segmentu - długość 4,40 m w wersji STANDARD i gwarantowana, zwiększona długość użytkowa 1,81 m. Takie parametry umożliwiają załadunek dwóch europalet przy pojemności 3,30 m3 do 3,80 m3 w zależności od wersji.

Wersja LONG to większe możliwości załadunkowe, które przekraczają 4,75 m (+35 cm). Długość użytkowa wynosi 2,16 m, a ładowność użytkowa od 3,90 m3 do 4,40 m3.

Nowy PEUGEOT PARTNER został zaprojektowany na bazie wariantu płyty podłogowej EMP2, która jest montowana w najnowszych modelach Marki. Ta sprawdzona w praktyce platforma wyróżnia się krótszym zwisem i mniejszym promieniem skrętu, co umożliwia łatwiejsze manewrowanie. Minimalna promień zawracania wynosi zaledwie 10,82 m dla wersji STANDARD oraz 11,43  m dla wersji LONG.

Największa ładowność w segmencie, która wynosi od 650 kg do 1000 kg dla wybranych wersji modeli STANDARD i LONG. Wersje VLC (o bardzo niskim zużyciu paliwa) mają ładowność 600 kg.

Wybierz Pakiet wyposażenia przestrzeń ładunkoweji, który obejmuje dodatkowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej oraz do 10 zaczepów do mocowania ładunku.

Obowiązująca zasada: obowiązek korzystania z regulacyjnej siatki zapobiegającej zrywaniu, aby zapobiec ryzyku przemieszczania się załadowanych przedmiotów  w kierunku kierowcy.

UNIWERSALNE, MODULARNE WNĘTRZE

NOWY WYMIAR KOMFORTU W KABINIE

KOMFORT WE WNĘTRZU

Nowy PEUGEOT PARTNERi może być wyposażony w nową, regulowaną ławkę Multiflex. Ten element wyposażenia umożliwia stworzenie płaskiej podłogi, zwiększa objętość użytkową do 400 l i długość użytkową do 3 metrów w wersji STANDARD oraz do 3,35 m w wersji LONG. Umożliwia jednocześnie przewóz dwóch osób dzięki składanym bocznym siedzeniom dla pasażerów.

Długie ładunki można bez problemu przewozić po podniesieniu i złożeniu siedziska środkowego fotela, które wsuwa się w oparcie.

Schowek pod środkowym fotelem jest zamykany na klucz.

Schowki zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach z bardzo różnych branż. Są rozmieszczone w łatwo dostępnych miejscach w kabinie. Użytkownicy mają do wyboru schowek w desce rozdzielczej, szufladę pod fotelem oraz schowek pod sufitem. Przed fotelem pasażera jest więcej miejsca, ponieważ poduszka powietrzna jest zamontowana w suficie. W ten sposób zwolnione miejsce może być teraz wykorzystane jako schowek na komputer z 15-calowym ekranem lub chłodzony schowek. Dzięki doprowadzonej do schowka instalacji elektrycznej, można ładować w nim urządzenia elektroniczne.

Dla zabezpieczenia przewożonego ładunku, w przestrzeni bagażowej zamontowano standardowo sześć zaczepów mocujących. Jest także mocniejsze oświetlenie, które obejmuje sześć świateł LED - dostępne jako opcja w Pakiecie Wyposażenia przestrzeni ładunkowej.

Dostęp do przestrzeni ładunkowej ułatwiają przesuwne drzwi (opcja) oraz tylne pełne drzwi dwuskrzydłowe (2/3 - 1/3), które zapewniają maksymalny kąt otwarcia (klapa bagażnika jest dostępna jako opcja).