Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT PARTNER FURGON | TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Peugeot Partner
Peugeot Partner

PEUGEOT PARTNER

SYSTEM SURROUND REAR VISION

NIE MUSISZ JEŹDZIĆ PO OMACKU

/image/04/2/peugeot-par-2018-014-fr.466042.jpg

PEUGEOT Partner jest jednym z pierwszych modeli wyposażonych w system Surround Rear VisioniTen innowacyjny system ułatwia prowadzenie i zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ pozwala lepiej kontrolować otoczenie samochodu, nawet w przypadku nadwozia nieprzeszklonego.

Widok otoczenia z dwóch kamer jest wyświetlany na specjalnym ekraniei. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku wersji z nadwoziem nieprzeszklonym lub z pełną przegrodą.

System ma trzy funkcje:
- widok otoczenia z boku samochodu po stronie pasażera, który zwiększa widoczność w martwym polu widzenia,
- ciągła wizualizacja otoczenia znajdującego się za samochodem dostępna podczas jazdy,
- funkcja kamery cofania, która przekazuje obraz najbliższego otoczenia tyłu samochodu i ułatwia manewrowanie. Dodatkowo pokazuje szerokość samochodu łącznie z lusterkami bocznymi, otoczenie w odległości 30 cm, 1 m i 2 m od zderzaka, promień skrętu samochodu w zależności od położenia kierownicy oraz zakres otwarcia tylnych drzwii.

Dzięki systemowi Surround Rear Vision nie musisz już wybierać między swoim bezpieczeństwem i dobrą widocznością a lepszym zabezpieczeniem przewożonego ładunkui, który niejednokrotnie ma wartość większą niż sam samochód. Zamiast wersji przeszkloneji możesz teraz zdecydować się na całkowicie zamknięte nadwozie.

WSKAŹNIK PRZECIĄŻENIA SAMOCHODU

NIE PRZEKRACZAJ DOPUSZCZALNEGO OBCIĄŻENIA

/image/04/3/peugeot-par-2018-015-fr.466043.jpg

PEUGEOT Partner jest jedynym modelem na rynku samochodów użytkowych, który może być wyposażony we wskaźnik przeciążeniai
Ta innowacyjna funkcja informuje kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego obciążeniai  w odniesieniu do technicznie dopuszczalnej masy całkowitej jak i dopuszczalnego nacisku na każdą oś (przednią i tylną).

Funkcja ma dwa cele:

 • Zapobiega ryzyku przeciążenia samochodu (ryzyko pogorszenia właściwości jezdnych samochodu, osłabienia siły hamowania, pęknięcia opony, szybszego zużycia samochodu, itd.),
 • Spełnia oczekiwania klientów w zakresie bezpieczeństwa, a także wymogi określone w polityce BHP głównych klientów flotowych.

TWOI CODZIENNI POMOCNICY

Lista elementów technicznego wyposażenia jest imponująca i wiele oferowanych funkcji nie było wcześniej dostępnych w tym segmencie. Oto dostępne rozwiązania, w zależności od wersji: 

 • Elektryczny hamulec postojowy. Niezwykle przydatny w codziennym użytkowaniu. W miejsce hamulca ręcznego może zostać zamontowany duży schowek lub większy schowek w wersji 3-osobowej. 
 • Adaptacyjny tempomat utrzymuje zadaną prędkość, dostosowuje odległość od jadącego z przodu samochodu i może zatrzymać samochód, pod warunkiem, że jest wyposażony w 8-przełożeniową skrzynię biegów.
 • System monitorowania ograniczeń prędkości wyświetla rozpoznane znaki oraz ograniczenia prędkości, aby zasugerować kierowcy zmianę ustawień tempomatu.
 • Aktywny system monitorowania pasa ruchu koryguje tor jazdy, jeśli kierowca jest nieuważny.
 • System wykrywania zmęczenia kierowcy połączony z kamerą monitorującą zachowanie kierującego, dodatkowo analizuje ruchy kierownicy. W przypadku stwierdzenia, że kierowca nie jest skoncentrowany na jeździe, system aktywuje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne.
 • Active Safety Brake (automatyczne hamowanie awaryjne) włącza się, jeśli system wykryje ryzyko kolizji. 
 • SystemTSC (Trailer Stability Control) w razie konieczności stabilizuje tor jazdy przyczepy, aby zapobiec zarzucaniu i zwalnianiu.
 • Funkcja automatycznego przełączania świateł drogowych i mijania
 • System monitorowania martwego pola z ostrzeżeniem wyświetlanym w zewnętrznych lusterkach bocznych.
 • System bezkluczykowego dostwpu i uruchumienia pojazdu ADML.
 • Kamera cofania Vision Park.

 

WSIĄDŹ DO ŚRODKA I CIESZ SIĘ ŁĄCZNOŚCIĄ ZE ŚWIATEM!

/image/04/5/peugeot-par-2018-039-fr.466045.jpg

Niezależnie od tego czy Twoja firma jest mała, średnia, czy duża, sprawne zarządzanie flotą pojazdów i mobilnych pracowników, to podstawa efektywnego prowadzenia biznesu.

Aby ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy ofertę usługi telematycznej Free2Move Connect Fleet. Dzięki fabrycznie montowanemu modułowi twój Peugeot może wysyłać dane jak np. spalanie, poziom paliwa, alerty serwisowe, czas pracy, czy położenie, bezpośrednio na dedykowaną platformę online.

Po zalogowanie się na indywidualne konto, zarządzający flotą może w pełni kontrolować co w danej chwili dzieje się z pojazdami oraz generować różne raporty grupowe lub dla konkretnego samochodu i kierowcy.

Dzięki temu z łatwością wygeneruje oszczędności przewyższające koszt abonamentu samej usługi.

Dostępne abonamenty:

Oferta  dla samochodów fabrycznie wyposażonych w modół BTA (SOS & Assistance)

ABONAMENT

Monitoring

Ekojazda

Geolokalizacja

Przebieg

x

x

x

Monitoring pracy (dni i godziny)

x

x

x

Spalanie oraz poziom paliwa w baku

x

x

x

Aelerty serwisowe w czasie rzeczywistym

x

x

x

Automatyzacja informacji o przeglądach

x

x

x

Tryb jazdy prywatnej

x

x

x

Moduł raportowy

x

x

x

Działanie na terenie EU bez dopłat

x

x

x

Analiza stylu jazdy

 

x

x

Porównanie i ranking kierowców

 

x

x

Indywidualne porady dla kierowców

 

x

x

Geolokalizacja w czasie rzeczywistyn

 

x

Przebieg tras

 

x

Alerty przekroczenia strefy

 

x

Alerty dotarcia/opuszczenia punktu POI

 

x

Odnajdywanie skradzionego pojazdu

 

 

x

 

 

WYTRZYMAŁOŚĆ W GENACH

NOWA PLATFORMA PODŁOGOWA MODELU PEUGEOT PARTNER

/image/04/4/peugeot-par-2018-045-fr-wip.466044.jpg

PEUGEOT Partner to model, który od ponad dwudziestu lat sprawdza się wśród użytkowników biznesowych, a jego jakość wyznacza nowe standardy na rynku. Jego najnowsza odsłona została zbudowana na nowej platformie, która zapewnia nie tylko niezrównaną przyjemność prowadzenia, ale także doskonałą zwrotność i dynamiczną jazdę.
PEUGEOT Partner w wersji LONG ma dłuższe nadwozie, ale zachowuje idealne proporcje i atrakcyjny kształt. Zwiększony rozstaw osi i zwis tylny to większy komfort przy załadunku z zachowaniem zwrotności i dynamiki jazdy.

Wybierz to, co najlepsze w samochodach osobowych i dostawczych:

 • W przedniej części samochodu wykorzystano elementy platformy EMP2, na której są budowane nowe hatchbacki i SUV-yi Marki. Płytę podłogową dostosowano konstrukcyjnie do specyfiki samochodów dostawczych. Dzięki temu PEUGEOT Partner zapewnia optymalny komfort jazdy, zwrotność, trzymanie się drogi i promień skrętu. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie i systemach wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, które jeszcze niedawno były dostępne wyłącznie w samochodach osobowych.
 • W porównaniu z poprzednią generacją także tylna część została dopracowana. PEUGEOT PARTNER ma większą ładowność, która może dochodzić do 1000 kgi, szersze przesuwne drzwi boczne, które ułatwiają dostęp do przestrzeni ładunkowej i tylne drzwi z pomysłowo zamaskowanymi zawiasami, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności na rynku.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,8 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 116 do 169 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html