NOWY PEUGEOT PARTNER FURGON | TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

partner
partner

NOWY PEUGEOT PARTNER

SYSTEM SURROUND REAR VISION

NIE MUSISZ JEŹDZIĆ PO OMACKU

/image/04/2/peugeot-par-2018-014-fr.466042.jpg

Nowy PEUGEOT Partner jest jednym z pierwszych modeli wyposażonych w system Surround Rear VisioniTen innowacyjny system ułatwia prowadzenie i zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ pozwala lepiej kontrolować otoczenie samochodu, nawet w przypadku nadwozia nieprzeszklonego.

Widok otoczenia z dwóch kamer jest wyświetlany na specjalnym ekraniei. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku wersji z nadwoziem nieprzeszklonym lub z pełną przegrodą.

System ma trzy funkcje:
- widok otoczenia z boku samochodu po stronie pasażera, który zwiększa widoczność w martwym polu widzenia,
- ciągła wizualizacja otoczenia znajdującego się za samochodem dostępna podczas jazdy,
- funkcja kamery cofania, która przekazuje obraz najbliższego otoczenia tyłu samochodu i ułatwia manewrowanie. Dodatkowo pokazuje szerokość samochodu łącznie z lusterkami bocznymi, otoczenie w odległości 30 cm, 1 m i 2 m od zderzaka, promień skrętu samochodu w zależności od położenia kierownicy oraz zakres otwarcia tylnych drzwii.

Dzięki systemowi Surround Rear Vision nie musisz już wybierać między swoim bezpieczeństwem i dobrą widocznością a lepszym zabezpieczeniem przewożonego ładunkui, który niejednokrotnie ma wartość większą niż sam samochód. Zamiast wersji przeszkloneji możesz teraz zdecydować się na całkowicie zamknięte nadwozie.

WSKAŹNIK PRZECIĄŻENIA SAMOCHODU

NIE PRZEKRACZAJ DOPUSZCZALNEGO OBCIĄŻENIA

/image/04/3/peugeot-par-2018-015-fr.466043.jpg

Nowy PEUGEOT Partner jest jedynym modelem na rynku samochodów użytkowych, który może być wyposażony we wskaźnik przeciążeniai
Ta innowacyjna funkcja informuje kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego obciążeniai  w odniesieniu do technicznie dopuszczalnej masy całkowitej jak i dopuszczalnego nacisku na każdą oś (przednią i tylną).

Funkcja ma dwa cele:

 • Zapobiega ryzyku przeciążenia samochodu (ryzyko pogorszenia właściwości jezdnych samochodu, osłabienia siły hamowania, pęknięcia opony, szybszego zużycia samochodu, itd.),
 • Spełnia oczekiwania klientów w zakresie bezpieczeństwa, a także wymogi określone w polityce BHP głównych klientów flotowych.

TWOI CODZIENNI POMOCNICY

Lista elementów technicznego wyposażenia jest imponująca i wiele oferowanych funkcji nie było wcześniej dostępnych w tym segmencie. Oto dostępne rozwiązania, w zależności od wersji: 

 • Elektryczny hamulec postojowy. Niezwykle przydatny w codziennym użytkowaniu. W miejsce hamulca ręcznego może zostać zamontowany duży schowek lub większy schowek w wersji 3-osobowej. 
 • Adaptacyjny tempomatutrzymuje zadaną prędkość, dostosowuje odległość od jadącego z przodu samochodu i może zatrzymać samochód, pod warunkiem, że jest wyposażony w 8-przełożeniową skrzynię biegów.
 • Funkcja rozpoznawania znaków drogowychwyświetla rozpoznane znaki oraz ograniczenia prędkości, aby zasugerować kierowcy zmianę ustawień tempomatu.
 • Aktywny system ostrzegania o zmianie pasakoryguje tor jazdy, jeśli kierowca jest nieuważny.
 • System wykrywania zmęczenia kierowcypołączony z kamerą monitorującą zachowanie kierującego, dodatkowo analizuje ruchy kierownicy. W przypadku stwierdzenia, że kierowca nie jest skoncentrowany na jeździe, system aktywuje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne.
 • Active Safety Brake(automatyczne hamowanie awaryjne) włącza się, jeśli system wykryje ryzyko kolizji. 
 • SystemTSC (Trailer Stability Control) w razie konieczności stabilizuje tor jazdy przyczepy, aby zapobiec zarzucaniu i zwalnianiu.
 • Funkcjaautomatycznego przełączania świateł drogowych i mijania
 • System monitorowania martwego polaz ostrzeżeniem wyświetlanym w zewnętrznych lusterkach bocznych.

·     Bezkluczykowy dostęp i uruchamianie silnika.

 

WSIĄDŹ DO ŚRODKA I CIESZ SIĘ ŁĄCZNOŚCIĄ ZE ŚWIATEM!

/image/04/5/peugeot-par-2018-039-fr.466045.jpg

Łączność ze światem zapewnia duży, 8-calowy kolorowy ekran dotykowy. Ekran jest umieszczony w zasięgu ręki, na linii wzroku kierowcy. Został wyposażony w dwa gniazda USD, gniazdo Jack, łączność Bluetooth oraz system bezprzewodowego ładowania smartfona. Dodatkową funkcją systemu jest Mirror Screen, kompatybilny z aplikacjami Mirror Link®, Apple Carplay™ i Android Auto™.

Nawigacja 3D online została wyposażona w funkcję sterowania głosem i umożliwia proste i intuicyjne wyszukiwanie interesujących miejsc. System nawigacji wykorzystuje pobierane w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym (funkcja TomTom Traffic). Wyświetla parkingi, stacje benzynowe i lokalną prognozę pogody.

Dla większego bezpieczeństwa użytkownika, system nawigacji 3D został zintegrowany z usługą PEUGEOT Connect SOS&Assistance.

 • PEUGEOT Connect SOSto usługa alarmowego połączenia ze służbami ratunkowymi w razie wypadku lub usterki samochodu z opcją geolokalizacji.
 • PEUGEOT Assistanceto usługa, która umożliwia użytkownikowi skontaktowanie się z centrum Assistance PEUGEOT, które w zależności od przekazanych informacji (dane lokalizacyjne GPS, numer VIN samochodu, przebieg, ostrzeżenia o usterkach mechanicznych wyświetlane na ekranie komputera pokładowego) może wysłać na miejsce pomoc drogową.

Dla większego ułatwienia codziennego życia użytkowników i pomocy w kontrolowaniu planowych przebiegów, zużycia paliwa lub nawet pokonywanej trasy, nowy PEUGEOT PARTNER jest dostępny z opcjonalnymi pakietami:

 • Pakiet Monitoring- za pomocą alertów wyświetlanych na profilu użytkownika w aplikacji MyPeugeot informuje użytkownika o planowych przeglądach.
 • Pakiet Trackingto funkcja lokalizacji nowego modelu PEUGEOT PARTNER w czasie rzeczywistym w razie kradzieży.

Dla menedżerów flot zainteresowanych wydajnością silników ze względu na zarządzanie i optymalizację użytkowania floty, przygotowano trzy specjalne pakiety:

 • Pakiet Connect Fleet Managementto możliwość monitorowania aktualnego przebiegu samochodu oraz czas jego użytkowania, określanie zużycia paliwa i kosztów paliwa z dużą dokładnością oraz monitorowanie harmonogramu przeglądów w czasie rzeczywistym.
 • Pakiet Eco-drivingto możliwość analizy stylu jazdy użytkownika oraz zindywidualizowane porady.

Pakiet Geo-tracking to opcja lokalizacji samochodu, śledzenie trasy i czasu trwania postojów w czasie rzeczywistym. Istnieje możliwość skonfigurowania monitorowanego obszaru. W momencie przekroczenia granic monitorowanego obszaru zostaje wysyłany alert.

WYTRZYMAŁOŚĆ W GENACH

NOWA PLATFORMA PODŁOGOWA MODELU PEUGEOT PARTNER

/image/04/4/peugeot-par-2018-045-fr-wip.466044.jpg

PEUGEOT Partner to model, który od ponad dwudziestu lat sprawdza się wśród użytkowników biznesowych, a jego jakość wyznacza nowe standardy na rynku. Jego najnowsza odsłona została zbudowana na nowej platformie, która zapewnia nie tylko niezrównaną przyjemność prowadzenia, ale także doskonałą zwrotność i dynamiczną jazdę.
PEUGEOT Partner w wersji LONG ma dłuższe nadwozie, ale zachowuje idealne proporcje i atrakcyjny kształt. Zwiększony rozstaw osi i zwis tylny to większy komfort przy załadunku z zachowaniem zwrotności i dynamiki jazdy.

Wybierz to, co najlepsze w samochodach osobowych i dostawczych:

 • W przedniej części samochodu wykorzystano elementy platformy EMP2, na której są budowane nowe hatchbacki i SUV-yi Marki. Płytę podłogową dostosowano konstrukcyjnie do specyfiki samochodów dostawczych. Dzięki temu nowy PEUGEOT Partner zapewnia optymalny komfort jazdy, zwrotność, trzymanie się drogi i promień skrętu. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie i systemach wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, które jeszcze niedawno były dostępne wyłącznie w samochodach osobowych.
 • W porównaniu z poprzednią generacją także tylna część została dopracowana. Nowy PEUGEOT PARTNER ma większą ładowność, która może dochodzić do 1000 kgi, szersze przesuwne drzwi boczne, które ułatwiają dostęp do przestrzeni ładunkowej i tylne drzwi z pomysłowo zamaskowanymi zawiasami, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności na rynku.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,8 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 116 do 169 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html