Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT PARTNER FURGON | STYLISTYKA I KOMFORT

Peugeot Partner
Peugeot Partner

PEUGEOT PARTNER

Dobrze wiemy, że samochód użytkowy jest nie tylko środkiem transportu, ale też narzędziem budowania wizerunku firmy. Dlatego postanowiliśmy skupić się na stylistyce, komfortowym wnętrzu oraz ergonomii, aby PEUGEOT PARTNER był doskonałą wizytówką.

RASOWY „BIZNES PARTNER” O SILNEJ OSOBOWOŚCI

/image/03/3/s04-a.466033.jpg

PEUGEOT PARTNER wyróżnia się zdecydowaną linią maski, którą podkreśla nowa, pionowa osłona chłodnicy i zaprojektowane na nowo światła. To model o idealnych proporcjach - krótka, zakończona pionową linią maska przechodzi w nadwozie z wysoko zarysowaną linią okien i kończy się krótkim zwisem.    
Nasi projektanci poświęcili bardzo dużo uwagi wyciszeniu kabiny, ponieważ wiemy, że tego właśnie oczekują od nas użytkownicy, którzy spędzają wiele godzin w trasie.

PEUGEOT i-COCKPIT®

PO RAZ PIERWSZY W SEGMENCIE SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

W modelu PEUGEOT PARTNER pierwszym elementem, który przykuwa nasz wzrok jest PEUGEOT i-Cockpit®.
Wszystko jest w zasięgu twojej ręki, abyś mógł skupić się wyłącznie na drodze. Kompaktowa kierownica z podwójnym spłaszczeniem sprawia, że jazda staje się intuicyjna i dynamiczna. Na położonym na linii wzroku kierowcy panelu wirtualnych zegarów pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje, abyś mógł jechać komfortowo i bezpiecznie, skupiając się wyłącznie na drodze. 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy umieszczony pośrodku deski rozdzielczej jest zwrócony w stronę kierowcy, aby zapewnić ci błyskawiczny dostęp do głównych funkcji: radia, nawigacji, ustawień samochodu, telefonu, itd.

ŁAWKA MULTIFLEX

NOWY WYMIAR KOMFORTU W KABINIE

PEUGEOT PARTNERi może być wyposażony w nową, modułową, składaną ławkę Multiflex, która umożliwia w komfortowych warunkach podróżowanie trzech osób. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu można zaoszczędzić na przejazdach, ponieważ w furgonie mieści się zarówno ekipa, jak i potrzebny do pracy sprzęt. Między fotelami jest więcej miejsca, gdyż nie ma zamontowanej pośrodku dźwigni hamulca ręcznego

Wbudowany w oparcie środkowego fotela składany stolik do pisania może stać się twoim mobilnym biurem. Blat można obrócić w kierunku pasażera lub kierowcy. Schowek pod środkowym fotelem jest zamykany na klucz.

Schowki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników z różnych branż i są rozmieszczone w łatwo dostępnych miejscach w kabinie: do wyboru mamy schowek w desce rozdzielczej, szufladę do bagażnika, półkę podsufitową i nawet dodatkowy zamykany schowek w desce rozdzielczej umieszczony przed fotelem pasażera w miejscu poduszki powietrznej, która została zamontowana w suficie. Na życzenie klienta we wnęce można zamontować schowek na laptopa z 15-calowym ekranem lub chłodzony schowek. Wewnątrz schowka znajdują się gniazda elektryczne, dzięki którym można bez problemu ładować urządzenia elektroniczne.

NOWE MOŻLIWOŚCI ADAPTACJI

Najwyższa jakość wykończenia sprawiają, że PEUGEOT PARTNER jest po raz pierwszy dostępny w wersjach „gotowych do pracy” - zaprojektowanych pod kątem konkretnych sposobów użytkowania.
Wersja GRIP  została stworzona z myślą o trudnych, terenowych warunkach jazdy i użytkownikach, którzy przewożą na co dzień ciężkie, brudne lub długie ładunki oraz trzech pasażerów. 
Wersja  ASPHALT  jest przeznaczona dla użytkowników, którzy spędzają wiele godzin w trasie i nawet już nie liczą czasu spędzonego za kierownicą. Dla nich najważniejsze są komfort i bezpieczeństwo.
We wszystkich wersjach można zamontować dostępne w gamie opcje, aby idealnie dopasować elementy wyposażenia do potrzeb użytkownika.
Po raz pierwszy 5-MIEJSCOWY FURGON jest dostępny jako opcja fabryczna z modułowym wnętrzem, które umożliwia przewóz aż pięciu osób, ma imponującą pojemność użytkową i długość użytkową do 3,5 metra. length.

PEUGEOT PARTNER ASPHALT

DLA TYCH, KTÓRZY SPĘDZAJĄ WIELE GODZIN ZA KIEROWNICĄ

CISZA, KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Wersja ASPHALT została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy spędzają wiele godzin w trasie i nawet już nie liczą czasu spędzonego za kierownicą. Najważniejsze są dla nich komfort i bezpieczeństwo. Oto zalety tej wersji:

 • Lepsze wyciszenie kabiny, które gwarantuje najwyższy komfort akustyczny
 • Wygodne siedzenia
 • System Surround Rear Visioni
 • Elektryczny hamulec postojowy
 • Radio internetowe/Connect z 8-calowym ekranem dotykowym
 • Tempomat i ogranicznik prędkości
 • Czujniki deszczu i światła
 • Ręczna klimatyzacja

PEUGEOT PARTNER GRIP

DLA TYCH, KTÓRZY JEŻDŻĄ POZA UTARTYMI SZLAKAMI

WYTRZYMAŁOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ I WŁAŚCIWOŚCI OFF-ROADOWE

Wersja GRIP została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy jeżdżą w trudnych warunkach i przewożą na co dzień ciężkie, brudne lub długie ładunki lub do trzech osób. Oto atuty tej niezwykle wytrzymałej wersji do zadań specjalnych: 

 • Większy prześwit
 • Duże koła oraz opony Mud&Snow
 • System Advanced Grip Control
 • Trzy fotele w pierwszym rzędzie
 • Podłoga części ładunkowej z tworzywa sztucznego
 • Ładowność zwiększona do 1000 kg
 • Dodatkowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej
 • Koło zapasowe

5-MIEJSCOWY FURGON PEUGEOT PARTNER

DO PRZEWOZU NAWET PIĘCIU OSÓB

MODULARNOŚĆ, KOMFORT I WERSJE FABRYCZNE

5-MIEJSCOWY FURGON to pierwsza fabryczna wersja nowego modelu PEUGEOT PARTNER wykonana na bazie wersji LONG. Tylna ławka została zapożyczona z  modelu PEUGEOT Rifter, aby zagwarantować pasażerom niezrównany komfort podróżowania, zwiększony dzięki dużej ilości miejsca na wysokości kolan w porównaniu z innymi samochodami z tego segmentu. Wersja do przewozu pięciu osób została wyposażona w unikatowe rozwiązanie w swoim segmencie - fotele w drugim rzędzie można przesunąć, aby zwiększyć przestrzeń lub długość ładunku i jednocześnie przewozić pasażerów.

5-miejscowy furgon jest dostępny w następujących konfiguracjach:

 • przewóz pięciu osób przy długości użytkowej do 1,45 m oraz ładowności użytkowej do 1,8 m3
 • przewóz czterech osób przy długości użytkowej do 2,22 m oraz ładowności użytkowej do 1,8 m3
 • przewóz dwóch osób przy długości użytkowej do 2,00 m oraz ładowności użytkowej do 3,5 m3
 • przewóz jednej osoby przy długości użytkowej do 3,44 m oraz ładowności użytkowej do 4 m3

W tym wariancie ładowność użytkowa wynosi do 850 kg i jest dostępna z opcjonalnym Pakietem terenowymi