NOWY PEUGEOT PARTNER FURGON

/image/19/8/peugeot-par-2018-044-fr.424198.jpg

Model, który od ponad 20 lat sprawdza się wśród użytkowników biznesowych, a jego jakość wyznacza standard na rynku, pojawia się teraz w nowej odsłonie. Nowy PEUGEOT Partner oferuje poziom komfortu i zalet użytkowych godny najnowszych samochodów osobowych.

NOWA, WYRAZISTA STYLISTYKA ŚWIADCZĄCA O SOLIDNEJ KONSTRUKCJI

Nowy PEUGEOT Partner ukazuje zupełnie inne proporcje nadwozia, które nadają mu atrakcyjny styl kompaktowej i zwrotnej furgonetki. Przód samochodu nawiązuje do nowej stylistyki PEUGEOT: krótka maska, nowa, pionowa osłona chłodnicy i wysunięta przednia szyba oraz reflektory z charakterystycznym chromowanym elementem. Wysoka dolna część nadwozia w połączeniu z optymalnym zwisem przednim i tylnym dynamizuje sylwetkę całej gamy nowego PEUGEOT Partnera.
Wersje z pakietem Terenowym, z dużymi kołami i zwiększonym prześwitem przykuwają uwagę mocną osobowością.

DLA KAŻDEJ BRANŻY ZNAJDZIE SIĘ WERSJA NOWEGO PEUGEOT PARTNER

By spełnić oczekiwania każdego nabywcy, nowy model dostępny jest:

 • w dwóch długościach nadwozia: STANDARD i LONG i,
 • w wersji ASPHALT dla tych, którzy spędzają za kółkiem dużo czasu,
 • w wersji GRIP dla tych, którzy jeżdżą nie tylko po asfaltowych drogach,
 • w wersji Furgonu 5-miejscowego i, która może przewozić pięć osób,
 • i jak zawsze w wersji PRO i PREMIUM, które można dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika.

PARTNER FURGON ASPHALT

/image/17/5/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.424175.jpg

PARTNER FURGON GRIP

/image/17/7/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.424177.jpg

PARTNER FURGON 5-MIEJSCOWY

/image/18/6/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.424186.jpg

PEUGEOT PARTNER FURGON ASPHALT

DLA TYCH, KTÓRZY SPĘDZAJĄ ZA KÓŁKIEM DUŻO CZASU

/image/17/5/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.424175.jpg
/image/17/6/l1-3-4-ard-asphalt-fond-studio.424176.jpg

CISZA, KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Jeśli spędzasz za kółkiem długie godziny i pokonujesz wiele kilometrów mamy dla ciebie wersję ASPHALT nowego PEUGEOT Partnera. Jest wyposażony w standardzie w obszerny pakiet starannie dobranego wyposażenia, które ułatwi ci intensywne użytkowanie samochodu:

- lepsze wyciszenie kabiny w wersji ASPHALT, które gwarantuje bezkonkurencyjny w tym segmencie komfort akustyczny i zapewnia jak najlepsze warunki do rozmów przez telefon,
- komfortowe siedzenia,
- ładowność, która sięga 1000 kg w wersji STANDARD (L1) i i 950 kg w wersji LONG (L2) i,
- ręcznie sterowana klimatyzacja,
- liczne pomysłowe schowki o łącznej objętości 113 litrów i, które będą przydatne na różne przedmioty potrzebne w codziennej pracy.

Kupując nowego PEUGEOT Partnera już nie musisz iść na ustępstwa w kwestii bezpieczeństwa. Będziesz mógł jeździć nowoczesnym samochodem dostawczym wyposażonym w systemy ADAS i najnowszej generacji:
- Surround Rear Vision po raz pierwszy na świecie,
- elektryczny hamulec postojowy,
- PEUGEOT Connect Radio z ekranem dotykowym 8’’ Touch Screen  
- tempomat z ogranicznikiem prędkości,
- czujniki deszczu i czujnik światła.

Dostępne w standardzie wyposażenie można uzupełnić opcjami, podobnie jak w pozostałych wersjach gamy.

PEUGEOT PARTNER FURGON GRIP

DLA TYCH, KTÓRZY JEŻDŻĄ NIE TYLKO PO ASFALCIE

/image/17/7/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.424177.jpg
/image/17/9/l2-3-4-arriere-grip-fond-studio.424179.jpg

TRWAŁOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ JAZDY OFF-ROAD

Jeśli na co dzień jeździsz nie tylko po dobrych, asfaltowych drogach, mamy dla ciebie wersję GRIP nowego PEUGEOT Partnera. Jest wyposażona w standardzie w obszerny pakiet starannie dobranego wyposażenia, które ułatwi ci użytkowanie samochodu w trudnych warunkach:

- pakiet Terenowy: zwiększony prześwit i dostosowany do jazdy po terenie budowy, wsparty lepszymi właściwościami trakcyjnymi dzięki systemowi Advanced Grip Control i dużym kołom wyposażonym w opony M+S i, specjalna stalowa osłona zabezpieczająca silnik i pełnowymiarowe koło zapasowe i,
- Advanced Grip Control to najnowszej generacji system ADAS i, który łączy ulepszoną funkcję zapobiegania poślizgowi Grip Control z 5 trybami dostosowanymi do nawierzchni o różnej przyczepności i Hill Assist Descent Control (HADC). Jest to nowa funkcja, która zapewnia pełną kontrolę nad samochodem na stromych zjazdach i zmniejsza ryzyko zsunięcia się lub rozpędzenia samochodu i,
- możliwości zmiany konfiguracji przednich siedzeń. Ławka Multi-Flex i z poszerzonym, a więc wygodniejszym środkowym miejscem, umożliwia przewóz trzech osób bądź zwiększenie pojemności lub długości użytkowej,
- ładowność, która sięga 1000 kg w wersji STANDARD (L1) i i 950 kg w wersji LONG (L2) i,
- podłoga części ładunkowej z tworzywa sztucznego,
- mocniejsze oświetlenie części ładunkowej,
- liczne pomysłowe schowki o łącznej objętości 113 litrów i które będą przydatne na różne przedmioty potrzebne w codziennej pracy.

Dostępne w standardzie wyposażenie można uzupełnić opcjami, podobnie jak w pozostałych wersjach gamy.

PEUGEOT PARTNER FURGON 5-MIEJSCOWY

DO PRZEWOZU PIĘCIU OSÓB

/image/18/6/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.424186.jpg
/image/18/4/l2-3-4-arriere-caba-fond-studio.424184.jpg

MODULARNOŚĆ I KOMFORT WERSJI MADE BY PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Partner Furgon 5-miejscowy wyróżnia się:

- modułowym rozwiązaniem wnętrza, które pozwala na przewóz nawet pięciu osób albo na zwiększenie długości lub pojemności użytkowej przy zachowaniu możliwości zarejestrowania samochodu jako samochodu dostawczego,
- 5-miejscową kabiną produkowaną w zakładach PEUGEOT i, wyposażoną w kratę zabezpieczającą kierowcę i pasażerów przed przesunięciem ładunku, z otworem umożliwiającym przewóz długich przedmiotów. Wersja zapewnia taką samą ilość miejsca na nogi w tylnym rzędzie jak nowy PEUGEOT Rifter,
- wyłącznie na bazie wersji LONG (L2) i,
- dostępnym w opcji pakietem Terenowym i,
- ładownością sięgającą 850 kg,
- licznymi pomysłowymi schowkami o łącznej objętości 113 litrów i które będą przydatne na różne przedmioty potrzebne w codziennej pracy.

PEUGEOT i-Cockpit®

NOWY STYL PRACY

Oferowany w standardzie PEUGEOT i-Cockpit® jest zainspirowany rozwiązaniem stosowanym w hatchbackach i SUV-ach marki. Nowoczesny styl, panel wirtualnych zegarów wyświetlanych na wprost kierowcy, kompaktowa wielofunkcyjna kierownica oraz duży pojemnościowy ekran dotykowy 8’’ zapewniają doskonałą ergonomię i przyjemność jazdy dzięki wygodnej pozycji za kierownicą, niespotykanej w segmencie samochodów użytkowych.

Nowy PEUGEOT Partner zapewni ci komfort, jakiego jeszcze nie było w segmencie samochodów dostawczych. Samochód staje się przedłużeniem biura.
Dzięki specjalnie wyciszonej kabinie w wersji ASPHALT możesz wreszcie rozmawiać przez telefon w naprawdę komfortowych warunkach i jednocześnie ładować indukcyjnie i swojego smartfona. Ławka Multi-Flex ma trzy siedzenia. Po złożeniu oparcia możesz zwiększyć długość użytkową lub podnieść siedzenie, by uzyskać większą pojemność ładunkową. Obrotowy stolik i świetnie nadaje się pod laptop z możliwością jednoczesnego ładowania z gniazda 230 V i.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

POMYSŁOWE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

/image/19/2/k9-vu-detail-ecran.424192.jpg

Droga może być prostsza i mniej stresująca dzięki systemom wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, takim jak nawigacja 3D online z systemem rozpoznawania mowy i funkcja PEUGEOT Connect SOS & Assistance. Dla większego komfortu możesz podłączyć swój smartfon do pojemnościowego ekranu dotykowego 8" za pomocą funkcji Mirror Screen Triple Play i lub naładować go indukcyjnie i.

SURROUND REAR VISION

NIE MUSISZ JEŹDZIĆ PO OMACKU

/image/18/7/peugeot-par-2018-014-fr-wip.424187.jpg

Za kierownicą nowego PEUGEOT Partnera, będziesz mógł jako jeden z pierwszych docenić zalety systemu Surround Rear Vision i. Ten najnowszej generacji system ADAS i ułatwia prowadzenie i zapewnia większe bezpieczeństwo. Pozwala lepiej kontrolować otoczenie samochodu, nawet w przypadku nadwozia bez szyb.

Wyświetla na specjalnym ekranie i obraz otoczenia samochodu z dwóch kamer i. Jest szczególnie przydatny w przypadku wersji z nadwoziem bez szyb lub z pełną przegrodą.

System ma trzy funkcje:
- widok otoczenia z boku samochodu po stronie pasażera, który zwiększa widoczność w martwym polu,
- ciągła  wizualizacja otoczenia znajdującego się za samochodem, dostępna podczas jazdy i,
- funkcję kamery cofania, która pokazuje obraz najbliższego otoczenia tyłu samochodu i ułatwia manewrowanie. Dodatkowo pokazuje szerokość samochodu łącznie z lusterkami bocznymi, odległość 30 cm, 1 m i 2 m od zderzaka, promień skrętu samochodu w zależności od położenia koła kierownicy oraz zakres otwarcia tylnych drzwi i.

Dzięki systemowi Surround Rear Vision nie musisz już wybierać między swoim bezpieczeństwem i dobrą widocznością a lepszym zabezpieczeniem przewożonego ładunku i, który niejednokrotnie ma większą wartość od samochodu. Teraz możesz zdecydować się na całkowicie zamknięte nadwozie i zamiast wersji przeszklonej.

WSKAŹNIK PRZECIĄŻENIA SAMOCHODU

NIE PRZEKRACZAJ DOPUSZCZALNEGO OBCIĄŻENIA

/image/19/3/peugeot-par-2018-015-fr-wip.424193.jpg

Nowy PEUGEOT Partner jest jedynym samochodem na rynku samochodów użytkowych, który może być wyposażony w Overload Indicator i.
Innowacyjna funkcja informuje kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu i, zarówno w odniesieniu do technicznie dopuszczalnej masy całkowitej jak i dopuszczalnego nacisku na każdą oś.

Funkcja spełnia trzy cele:

 • zapobiega ryzyku przeciążenia samochodu (ryzyko pogorszenia zachowania na drodze, hamowania, pęknięcia opony i szybszego zużycia, itd.),
 • spełnia jak najbardziej uzasadnione oczekiwania klientów w zakresie bezpieczeństwa, a także zasady określone w polityce BHP klientów flotowych,
 • pozwala uniknąć mandatu za przeciążenie samochodu.

SPRAWDZONY SAMOCHÓD

ZAPEWNIJ SOBIE KONKURENCYJNĄ PRZEWAGĘ

W wersji STANDARD (L1) i masz do dyspozycji:

 • długość użytkową 1,817 m i pojemność użytkową 3,30 m3,
 • dzięki ławce Multi-Flex i długość użytkowa może sięgać 3,09 m, a pojemność użytkowa 3,80 m3.

Wersja LONG (L2) i zapewnia:

 • długość użytkową 2,167 m i pojemność użytkową 3,9 m3,
 • dzięki ławce Multi-Flex i długość użytkowa może sięgać 3,44 m, a pojemność użytkowa 4,40 m3.

Nowy model ma ładowność do 1000 kg, przegrodę, która oddziela kabinę od części ładunkowej, podnosząc komfort i bezpieczeństwo, pakiet Użytkowy i, który obejmuje mocniejsze oświetlenie i do 10 zaczepów do mocowania ładunku. Nawet krótsza wersja STANDARD (L1) i umożliwia załadunek dwóch europalet. 

SOLIDNY I WYTRZYMAŁY - MA TO W GENACH

NOWA PLATFORMA PODŁOGOWA PEUGEOT PARTNERA

/image/18/9/brk9vpbleu.424189.png

PEUGEOT Partner to model, który od ponad dwudziestu lat sprawdza się wśród użytkowników biznesowych, a jego jakość wyznacza standard na rynku. Teraz jest zbudowany na nowej platformie, która zapewnia prawdziwą przyjemność prowadzenia, a także doskonałą zwrotność i dynamiczną jazdę.
Partner w wersji LONG (L2) i ma dłuższe nadwozie przy optymalnej proporcji rozstawu osi i zwisu tylnego. Zwiększa to pojemność ładunkową przy zachowaniu dużej zwrotności i dynamiki jazdy.

Masz do dyspozycji samochód, który łączy to, co najlepsze w samochodach osobowych i dostawczych:

 • W przedniej części samochodu wykorzystano elementy platformy EMP2, na której są budowane nowe hatchbacki i SUV-y i marki, po dostosowaniu jej do specyfiki samochodów dostawczych. Dlatego nowy PEUGEOT Partner zapewnia optymalny komfort jazdy, zwrotność, trzymanie się drogi, promień skrętu. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie i systemach wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, które były dotychczas wyłącznie w samochodach osobowych.
 • Tylna część w porównaniu do poprzedniej generacji została znacznie ulepszona. Nowy PEUGEOT Partner ma większą ładowność, która może sięgać 1000 kg i, szersze przesuwne drzwi boczne, które ułatwiają  dostęp do przestrzeni ładunkowej i tylne drzwi z zamaskowanymi zawiasami, co stanowi połączenie bezpieczeństwa z niezawodnością najlepsze na rynku.

SILNIKI I SKRZYNIA EAT8

/image/19/5/peugeot-par-2018-016-fr.424195.jpg

Dźwignia automatycznej skrzyni biegów

/image/19/1/peugeot-308-2017-055-fr.424191.jpg

Automatyczna skrzynia biegów o 8 przełożeniach

PEUGEOT Partner jest zbudowany na nowej platformie i wyposażony w silniki najnowszej generacji, montowane na platformie EMP2. Oznaczają wysokie osiągi jednocześnie przy zmniejszonym zużyciu paliwa i emisji CO2 podczas jazdy. Zarówno benzynowe jak i wysokoprężne silniki mogą współpracować z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8.

GALERIA

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej