Nowy 508

i

NOWY PEUGEOT 508

od 123 900 PLN z VAT *

od 100 732 PLN Cena netto*

Poznaj Nowego PEUGEOT 508 - sedana klasy premium, wyposażonego w najnowszą wersję wizjonerskiego miejsca kierowcy PEUGEOT i-Cockpit® i wyróżniającego się wzorcowym zachowaniem na drodze.

NIEPORÓWNYWALNY KOKPIT PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/83/2/pc05-peugeot-508-2018-041-fr.438832.jpg

BEZKONKURENCYJNY PEUGEOT i-COCKPIT®.

Zajmij miejsce za sterami PEUGEOT i-Cockpit® Nowego PEUGEOT 508. Doświadcz wizjonerskiej koncepcji miejsca kierowcy z kompaktową kierownicą, konfigurowanymi, cyfrowym wyświetlaczem zegarów w polu widzenia drogi i 10-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym HDi. Poczuj na nowo przyjemność dotyku klawiszowych przełączników Toggle Switch, które umożliwiają jednym ruchem palca dostęp do poszczególnych funkcji ustawień samochodu.

MOBILNE TECHNOLOGIE

/image/83/3/pc05-peugeot-508-2018-413-fr-lf14-wip.438833.jpg

BĄDŹ W STAŁYM KONTAKCIE ZE ŚWIATEM.

Replikuj swoje najlepsze kompatybilne aplikacje na 10-calowym, dotykowym, pojemnościowym ekraniei samochodu, korzystając z funkcji Mirror Screeni i doładowuj swojego smartfona z ładowarki pod środkową konsoląi.
Podróżuj bez stresu dzięki nawigacji 3D onlinei z funkcją poleceń głosowych, korzystając z usług TomTom®, które umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji na trasiei. Za pośrednictwem PEUGEOT i-Cockpit® Amplifyi zainstalowanego w nowym PEUGEOT 508 spersonalizuj oświetlenie ambientowe i dostosuj tryb jazdy i ustawienia aktywnego zawieszenia w zależności od twojego nastroju.

KOMFORTOWE WNĘTRZE

KOMFORT SIEDZEŃ STWORZONYCH NA MIARĘ

Dla najwyższego komfortu w każdej sytuacji, Nowy PEUGEOT 508 jest wyposażony w obszerne przednie fotele z certyfikatem jakości AGRi, który jest przyznawany za ergonomię i zakres regulacjii. Zapewnij sobie optymalny komfort i wybierz elektrycznie sterowane i podgrzewane fotele z pamięcią ustawień i wielopunktowym masażemi z ośmioma poduszkami pneumatycznymi.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA HI-FI PREMIUM FIRMY FOCAL®

HI-FI FOCAL®: ABSOLUTNIE CZYSTY DŹWIĘK

System Hi-Fi premium firmy FOCAL®i zapewnia czyste i wierne odtwarzanie dźwięków dla tych, którzy chcą słuchać muzyki z najbardziej innowacyjnych systemów nagłośnienia.
Wyposażony w 10 głośników i wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w dziedzinie akustyki nowy PEUGEOT 508 przesuwa jeszcze dalej granice możliwości pokładowych systemów Hi-Fi.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

JEDŹ WŁASNĄ DROGĄ. WYBIERZ INTENSYWNE DOZNANIA . 

Nowy PEUGEOT 508 wyposażony został w najbardziej zaawansowane technologie oferowane przez Markę. Precyzyjny układ kierowniczy i adaptacyjne zawieszeniei zapewniają wzorcowe trzymanie się drogi i przyjemność prowadzenia Nowy PEUGEOT 508 proponuje zupełnie nowe emocje i poczucie wolności.