i

NOWY PEUGEOT 508

od 123 900 PLN z VAT *

od 100 732 PLN Cena netto*

Poznaj Nowego PEUGEOT 508 - sedan klasy premium o śmiałej stylistyce, bezkompromisowej jakości i zaawansowanych technologiach, które zapewniają intensywne doznania z jazdy.

SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW

/image/84/4/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.438844.jpg

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA 

Nowy PEUGEOT 508 jest oferowany z silnikami PureTech i BlueHDi ii najnowszej generacji Euro 6.c W ofercie dostępne są dwie jednostki benzynowe zbudowane na bazie silnika 1.6 l PureTech. Gama silników wysokoprężnych składa się z czterech jednostek zbudowanych na bazie silników 1.5 l i 2.0 l BlueHDi.

/image/84/0/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.438840.jpg

NIEZRÓWNANIE PŁYNNA ZMIANA PRZEŁOŻEŃ.

Nowa, automatyczna skrzynia biegów EAT8i, równie oszczędna pod względem zużycia paliwa jak skrzynia manualna, zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń. Jest to możliwe dzięki nowemu, elektrycznemu mechanizmowi Shift and Park by wirei i łopatkom zmiany biegów pod kierownicą.
PEUGEOT 508 może być również wyposażony w manualną, 6-stropniową skrzynią biegów, montowaną z silnikiem BlueHDi 130.

TECHNOLOGICZNIE ZAAWANSOWANE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

POZWÓL SOBIE TOWARZYSZYĆ.

Nowy PEUGEOT 508 jest wyposażony w rozliczne zaawansowane technologie pokładowei i systemy wspomagania prowadzeniai najnowszej generacji oferowane przez PEUGEOT. Zwiększają one poziom twojego bezpieczeństwa podczas manewrowania i umożliwiają szybszą ocenę sytuacji oraz reagowanie z większym wyprzedzeniem na to, co dzieje się na drodze.

SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

i

Wykryj niewykrywalne

Kamera na podczerwień systemu Night Visioni umożliwia wykrywanie pieszych lub zwierząt podczas jazdy w nocy lub przy ograniczonej widoczności i zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Obraz, któremu towarzyszy sygnał ostrzegawczy jest wyświetlany w polu widzenia kierowcy, na cyfrowym zestawie zegarów i wskaźników.

Pakiet Safety

Bądź przewidujący. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Systemy wspomagania prowadzenia dostępne w pakiecie Safetyi zapewnią ci na drodze spokój ducha.
Pakiet obejmuje system automatycznego hamowania Active Safety Brake z funkcją ostrzegania o przekroczeniu bezpiecznej odległości – Distance Alert, system aktywnego monitorowania pasa ruchu, ostrzegający również przed niekontrolowanym zjazdem na pobocze oraz funkcję rozszerzonego rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości. Pakiet Safety Plusi to zaawansowane systemy bezpieczeństwa włącznie z aktywnym systemem monitorowania martwego pola, systemem wykrywania zmęczenia kierowcy, automatycznym przełączaniem świateł drogowych oraz funkcją rozszerzonego rozpoznawania znaków drogowych, które pozwalają jeszcze skuteczniej przewidzieć rozwój sytuacji na drodze.

Drive Assist Plus

Na drodze do autonomicznej jazdy

Pakiet Drive Assist Plusi umożliwia jazdę nowym PEUGEOT 508 w trybie półautonomicznym.
Wbudowany w przedni zderzak radar i kamera umieszczona w górnej części przedniej szyby współpracują automatycznie z adaptacyjnym tempomatem z funkcją Stop&Go. Funkcja dostosowuje prędkość samochodu do prędkości samochodu jadącego przez z przodu, aby zachować stałą odległość. Dodatkowo dostępny jest system utrzymywania środka pasa ruchu, który sprawdza, czy samochód jedzie pasem ruchu wybranym przez kierowcę.

i

Full Park Assist

Technologia FULL PARK ASSISTi umożliwia w pełni automatyczne wykonywanie manewrów parkowania równoległego i prostopadłego. Kierowca aktywuje funkcję przyciskiem na dźwigni zmiany biegów, a system - bez jakiejkolwiek ingerencji z jego strony - przejmuje kontrolę nad pedałem gazu i hamulca, i wyszukuje odpowiednie miejsce do zaparkowania. System ułatwia również wyjeżdżanie z miejsc postojowych.

Wykryj niewykrywalne
Bądź przewidujący. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.
Na drodze do autonomicznej jazdy
Full Park Assist

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA TCO

/image/84/6/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.438846.jpg

INWESTUJ DŁUGOFALOWO

Poza zdecydowaną i śmiałą stylistyką, nowy PEUGEOT 508 został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.
Doskonałe rozwiązania koncepcyjne, wysoka jakość wykończenia i trwałość nowego PEUGEOT 508 zapewniają wysoką cenę przy odprzedaży. Elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycie paliwa.
Opracowane przez markę najnowszej generacji systemy wspomagające kierowcę sprawiają, że mamy nad wszystkim kontrolę na drodze.