Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Nowy PEUGEOT 508 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Nowy PEUGEOT 508 - sedan klasy premium dla biznesu
Nowy PEUGEOT 508 - sedan klasy premium dla biznesu

PEUGEOT 508 DLA BIZNESU

od 131 200 PLN z VAT *

od 106 667 PLN Cena netto*

Poznaj nowy Peugeot 508 - zaawansowany technologicznie sedan klasy premium o odważnej stylistyce, z wydajnymi silnikami WYSOKOPRĘŻNYMI, BENZYNOWYMI i HYBRYDOWYMI TYPU PLUG-IN, który spełnia oczekiwania biznesu.

STYL I DOSKONAŁOŚĆ

Nowy PEUGEOT 508 - sedan klasy premium dla biznesu to perfekcyjny wybór

NOWOCZESNY I ODWAŻNY SEDAN
Za kierownicą nowego PEUGEOT 508 możesz zademonstrować swoją nowoczesność i sportową elegancję. Niska i dynamiczna sylwetka, agresywny przód, atletyczne nadwozie i nowa, rasowa sygnatura świetlna pomogą ci wykreować wizerunek odważnej i nowatorskiej firmy.

PROJEKT DOSKONAŁY
Dzięki naszemu doświadczeniu projektujemy piękne, wysokiej jakości i solidne samochody, które świetnie znoszą upływ czasu. Dowodem tego są doskonałe proporcje nadwozia, drzwi bez obramowania szyb, staranne wykończenie i precyzyjne połączenia elementów.

WIZJONERSKIE MIEJSCE KIEROWCY

PEUGEOT i-Cockpit z cyfrowym wyświetlaczem zegarów w polu widzenia drogi i kompaktową kierownicą - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

ZASIĄDŹ ZA STERAMI NIEZRÓWNANEGO PEUGEOT i-COCKPIT®
Kompaktowa kierownica ułatwia manewrowanie, a cyfrowy wyświetlacz zegarów, którego ustawienia można spersonalizować, podaje wszystkie potrzebne informacje w polu widzenia drogi. Ekran dotykowy HD o przekątnej 10”i zapewnia intuicyjną regulację ustawień odpowiadających za komfort. Najnowsza edycja PEUGEOT i-Cockpit® dostarczy ci niezwykłych doznań z jazdy.

Komfortowe wnętrze kabiny pozwoli ci cieszyć się każdą chwilą spędzoną w samochodzie, niezależnie od długości trasy. Odkryj wygodne, wysokiej klasy fotele AGRi z funkcją wielopunktowego masażui i nagłośnienie Hi-Fi FOCAL®i, które wypełni kabinę czystym i precyzyjnym dźwiękiem.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE WSPOMAGANIA PROWADZENIA

Technologia Night Vision zapewnia lepszą widoczność nocą - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

DLA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA
Skorzystaj z systemów najnowszej generacji, w które wyposażony jest sedan klasy premium PEUGEOT 508 dla biznesu. W szczególności z funkcji Night Visioni, która wykrywa obecność pieszych i zwierząt na drodze podczas jazdy nocą oraz systemów wspomagania prowadzenia i manewrowania, takich jak adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&Go i asystent monitorowania pasa ruchui.

Nowy PEUGEOT 508 SW pomaga w prowadzeniu działalności bez najmniejszej przerwy, nawet podczas jazdy. Jest wyposażony w  ładowanie indukcyjne smartfonówi oraz radio cyfrowei i pojemnościowy ekran dotykowy 10” HDi wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do szerokiej oferty usług mobilnych TomTom®i.

EFEKTYWNE ENERGETYCZNIE SILNIKI

owy PEUGEOT 508 - sedan klasy premium dla biznesu prezentuje się dobrze z każdej strony

DOSKONAŁE TRZYMANIE SIĘ DROGI I OSIĄGI
Teraz znowu możesz poczuć przyjemność z jazdy. Nowy sedan klasy premium PEUGEOT 508 dla klientów biznesowych jest wprost stworzony do drogi z precyzyjnym i przyjemnie działającym układem kierowniczym, idealnym trzymaniem się drogi i zawieszeniem o zmiennej i sterowanej elektronicznie sile amortyzacjii.

Wydajne silniki WYSOKOPRĘŻNE, BENZYNOWE lub HYBRYDOWE typu PLUG-IN i automatyczna skrzynia biegów o 8 przełożeniach EAT8i, łączą moc z niskim poziomem emisji CO2.

Nowy PEUGEOT 508 HYBRID z nowym napędem hybrydowym plug-in

NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN - ODKRYJ NOWE DOZNANIA

Nowy PEUGEOT 508 HYBRID jest wyposażony w napęd, który łączy:

  • silnik benzynowy PureTech 132 kW/180 KM
  • silnik elektryczny o mocy 80 kW/110 KM
  • nową, elektrycznie sterowaną, automatyczną skrzynię biegów EAT8


Łączna maksymalna moc wersji z przednim napędem wynosi 165 kW/225 KM. Emisja CO2 wynosi poniżej 49 g/km (zgodnie z procedurą WLTP)i.

Akumulator 11,8 kWh zapewnia zasięg w trybie elektrycznym 40 km w cyklu WLTPi.

NOWY PEUGEOT 508 SW HYBRID

Nowy PEUGEOT 508 - silniki PureTech najnowszej generacji Euro 6.c

PURETECH - EFEKTYWNE ENERGETYCZNIE

Nowy PEUGEOT 508 jest wyposażony w  silniki PureTech najnowszej generacji Euro 6, by zapewnić mniejsze zużycie paliwa, większą przyjemność z jazdy i wysokie osiągi.

Oferta obejmuje dwie jednostki:

  • 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
  • 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8i.
INFORMACJE TECHNICZNE

Nowy sedan PEUGEOT 508 - silniki wysokoprężne BlueHDi najnowszej generacji Euro 6.c

BLUE HDi - UNIKATOWA TECHNOLOGIA

Silniki BlueHDi to wysokoprężne jednostki, zgodne z normą Euro6 i wyposażone w unikatową technologięi opracowaną przez PEUGEOT. Zapewniają wysokie osiągi i niską emisję zanieczyszczeń.

Nowy PEUGEOT 508 może być napędzany jednym z czterech silników:

  • 1,6 l BlueHDi 130 S&S BVM6
  • 1,6 l BlueHDi 130 S&S EAT8
  •  2,0 l BlueHDi 160 S&S EAT8
  • 2,0 l BlueHDi 180 S&S EAT8
Nowy PEUGEOT 508 - automatyczna skrzynia biegów EAT8 z elektrycznym systemem zmiany przełożeń Shift and Park by wire

EAT8 - PŁYNNA ZMIANA PRZEŁOŻEŃ

Nowa, automatyczna, 8-stopniowa skrzynia biegów EAT8i zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń dzięki nowemu, elektrycznemu mechanizmowi Shift and Park by wirei i łopatkom zmiany biegów pod kierownicą.

Ma bardziej kompaktową budowę i jest wyposażona w technologię Stop&Start, która optymalizuje zużycie paliwa i efektywność energetyczną silnika.

Nowy Peugeot 508 HYBRID jest wyposażony w zelektryfikowaną wersję tej skrzyni, e-EAT8.

Nowy PEUGEOT 508 - manualna, 6-stopniowa skrzynia biegów BVM6

MANUALNA, 6-STOPNIOWA SKRZYNIA BIEGÓW BVM6

Nowy PEUGEOT 508 może być również wyposażony w manualną, 6-stropniową skrzynią biegów BVM6, montowaną z silnikiem BlueHDi 130.

SILNIK HYBRYDOWY
SILNIKI BENZYNOWE
SILNIK WYSOKOPRĘŻNY
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

Podgrzewane siedzenia z certyfikatem AGR, elektryczną regulacją oraz pamięcią ustawienia i funkcją wielopunktowego masażu - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

KOMFORTOWE SIEDZENIA

Nowy PEUGEOT 508 zapewnia komfort w każdej sytuacji i oferuje fotel kierowcy i pasażera z certyfikatem AGRi, który został przyznany w uznaniu za ergonomię siedzeń i możliwości regulacji (regulacja długości i kąta pochylenia siedziska oraz podparcia lędźwiowego). Dla maksymalnego komfortu warto wybrać siedzenia z elektryczną regulacją oraz pamięcią ustawienia i funkcją wielopunktowego masażui z ośmioma poduszkami powietrznymi.

Technologie jazdy półautonomicznej z adaptacyjnym tempomatem z funkcją Stop&Go i asystentem monitorowania pasa ruchu – nowy PEUGEOT 508 SW dla biznesu

PIERWSZY KROK W STRONĘ JAZDY AUTONOMICZNEJ

Radar wbudowany w przedni zderzak i kamera umieszczona w górnej części przedniej szyby, współpracują automatycznie z adaptacyjnym tempomatem z funkcją Stop&Go. Funkcja dostosowuje prędkość samochodu do prędkości samochodu jadącego z przodu, aby zachować stałą odległość. Dodatkowo dostępny jest asystent monitorowania pasa ruchui, który sprawdza, czy samochód jedzie pasem ruchu wybranym przez kierowcę. System działa w trybie półautonomicznym. 

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów na zasadzie indukcji magnetycznej - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

Nowy PEUGEOT 508 zapewnia ciągłość komunikacji podczas jazdy i jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkęi do smartfonów i urządzeń zgodnych ze standardem Qi. Oświetlone miejsce do ładowania jest umieszczone w środkowej konsoli, w zasięgu ręki kierowcy i pasażera. Ładowarka jest również wyposażona w gniazda USB i przelotkę, która  umożliwia przeciągnięcie kabla do schowka z gniazdem 12 V.
 

Aktywny system monitorowania martwego pola - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

PAKIET SAFETY PLUS

System kontroli uwagi kierowcySystem kontroli uwagi kierowcySystem kontroli uwagi kierowcyPAKIET SAFETY PLUSi zapewnia większe bezpieczeństwo za kierownicą i obejmuje: system automatycznego hamowania awaryjnego Active Safety Brake wraz z systemem ostrzegania przed kolizją Distance Alert, system aktywnego monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy, system Smartbeam, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości poszerzony o nowe funkcjonalności.

Technologia Full Park Assist - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

FULL PARK ASSIST

Technologia FULL PARK ASSISTi umożliwia w pełni automatyczne wykonywanie manewrów parkowania równoległego i prostopadłego. Kierowca aktywuje funkcję przyciskiem na dźwigni zmiany biegów, a system - bez jakiejkolwiek ingerencji z jego strony - przejmuje kontrolę nad pedałem gazu i hamulca, i wyszukuje odpowiednie miejsce do zaparkowania. System ułatwia również wyjeżdżanie z miejsc postojowych.

Nowy, charakterystyczny dla marki PEUGEOT układ świateł, z reflektorami  Full LED i adaptacyjnymi światłami 3D Full LED - nowy PEUGEOT 508 dla biznesu

TECHNOLOGIA PEUGEOT FULL LED

Dla najwyższego komfortu wizualnego w dzień i w nocy, nowy, charakterystyczny dla marki układ światełi składa się obecnie z reflektorów Full LED z automatyczną korektą nachylenia wiązki światłai, przednich kierunkowskazów LED i funkcji statycznego doświetlania zakrętów. Natężenie światła adaptacyjnych świateł 3D Full LED dostosowuje się automatycznie do panujących warunków i zapewnia optymalną widoczność.  Nowy system ma również dłuższą żywotność.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Nowy PEUGEOT 508 - sedan klasy premium dla biznesu

NOWY PEUGEOT 508 - WYSOKIEJ KLASY SEDAN DLA BIZNESU
Nowy, wysokiej klasy PEUGEOT 508 nie ogranicza się do przykuwającej wzrok stylistyki. Konstruktorzy pamiętali o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki doświadczeniu stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić przy odsprzedaży maksymalną wartość nowego PEUGEOT 508.

Elementy wyposażenia, materiały i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycia paliwa.

Nowy PEUGEOT 508 wyposażono w najnowszej generacji technologie opracowane przez markę, by wspomóc kierowcę w prowadzeniu i zapewnić pełną kontrolę nad samochodem.

USŁUGI DLA BIZNESU

Oferta PEUGEOT PROFESSIONAL

FINANSOWANIE, USŁUGI I OBSŁUGA TECHNICZN

Sprawdź naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług (w szczególności w zakresie zarządzania flotą). Poznaj naszą ofertę finansowania zakupu samochodu, ubezpieczenia, gwarancji, usługę Peugeot Assistance dostępną 24/h przez siedem dni w tygodniu oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości firmy i floty, twoje zadowolenie jest dla naszych specjalistów jednym z najważniejszych priorytetów. Chcemy zapewnić ci obsługę na uprzywilejowanych warunkach i zastępczy środek transportu w każdej sytuacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE