Peugeot Expert Furgon

PPD

Expert Furgon

od 97 170 PLN

od 79 000 PLN

Peugeot Expert Furgon

Przemyślana konstrukcja nowego PEUGEOT Expert spełni wymagania każdego profesjonalisty. Jego liczne atuty ułatwiają codzienne zadania! Nowe, bardziej dynamiczne silniki PEUGEOT Expert gwarantują przy tym niezwykły komfort jazdy.

PEUGEOT EXPERT Z NOWEJ GAMY UMOŻLIWIA ADAPTACJĘ NA POTRZEBY

showroom

Nowy, w pełni nowoczesny design sprawia, że PEUGEOT Expert emanuje siłą i energią.
Odkryj trzy dostępne warianty długości, w tym unikatową wersję kompaktową o długości tylko 4,6 m. Obniżenie wysokości samochodu do 1,9 m sprawia, że miejskie parkingi podziemne stają się łatwo dostępne. Gama PEUGEOT Expert przewiduje wiele wersji adaptowanych, dzięki czemu można wybrać model ściśle odpowiadający specyfice i potrzebom konkretnej firmy. Peugeot oferuje w gamie Expert furgon, wersję z platformą, z wydłużoną kabiną i 9-osobową wersję kombi.

MODUŁOWOŚĆ SŁUŻĄCA EFEKTYWNOŚCI

showroom
showroom
showroom

W ramach innowacyjnego systemu Moduwork i w nowym PEUGEOT Expert zaprojektowano klapę w przegrodzie oddzielającej kabinę od części bagażowej. Otwór z klapą umożliwia przewożenie przedmiotów o długości do 4 m na płaskiej powierzchni podłogi przy zachowaniu miejsc dla kierowcy i pasażera z przodu.
Warto docenić objętość użytkową PEUGEOT Expert wynoszącą do 6,6 m3, a także drzwi boczne przesuwne sterowane elektryczniei. Ta zaawansowana technologicznie funkcja pozwala w prosty sposób załadować i rozładować samochód.
Za kierownicą PEUGEOT Expert docenisz także nowe doznania z jazdy dzięki funkcji wyświetlania informacji w polu widzenia kierowcy i. Dostępne są także inne systemy wspomagające prowadzenie i. Ekran dotykowy 7'' i pozwala korzystać z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest nawigacja 3D najnowszej generacji iz funkcją rozpoznawania głosu. Daje ona dostęp do usług mobilnych i dostarcza informacji o ruchu na drodze w czasie rzeczywistym w ramach usługi TomTom i.

BARDZIEJ WYDAJNA PLATFORMA NOWEJ GENERACJI

PEUGEOT Expert został zaprojektowany na bazie modułowej platformy EMP2 najnowszej generacji. Gwarantuje ona efektywną, komfortową jazdę i przyjemność prowadzenia przy ładowności użytkowej wynoszącej 1400 kg.
PEUGEOT Expert jest dostępny z zapewniającymi dynamiczne osiągi silnikami BlueHDi o mocy od 95 do 180 KM i o maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm i oferowanymi z nową automatyczną skrzynią biegów EAT6.i
PEUGEOT Expert odznacza się zużyciem paliwa i emisją CO2 należącymi do najniższych w segmencie*, gwarantuje także konkurencyjne koszty eksploatacji, między innymi dzięki rzadszym wizytom przeglądowym wyznaczonym co dwa lata lub co 40 tys. km.

W cyklu miejskim (l/100 km): od 5,5 do 6,0 przy emisji CO2 (g/km): od 143 do 160.
W cyklu pozamiejskim (l/100 km): od 4,9 do 5,2 przy emisji CO2 (g/km): od 127 do 141.
W cyklu mieszanym (l/100 km): od 5,1 do 5,9 przy emisji CO2 (g/km): od 133 do 148.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA* TWOJEGO EXPERT FURGON?

Intencją Peugeot, marki Grupy PSA, jest dostarczanie klientom możliwie najbardziej precyzyjnych informacji. Dlatego Marka udostępnia klientom wyniki badań zużycia paliwa, przeprowadzonych przez certyfikowane i niezależne podmioty*.

* Średnie zużycie paliwa jest określane na bazie realnych warunków eksploatacyjnych i wynika z danych i kalkulacji zawartych w protokole testowym. Podany wynik ma charakter przybliżony i może różnić się w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji przez użytkownika. Wyniki nie pokrywają się z oficjalnymi danymi katalogowymi, będącymi rezultatem badań zgodnych z normami UE; są uzależnione od założeń i warunków określonych w protokole. Nie są to więc wartości powszechnie obowiązujące. Treść protokołu jest dostępna na stronie Grupy PSA, www.groupe-psa.com.