Peugeot 508

Peugeot przedstawia rewolucyjne zmiany w swojej limuzynie. Bardziej wyrazisty styl zewnętrzny i lepsze rozwiązania technologiczne, to obietnica wyjątkowych doświadczeń z jazdy.

3 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ 508

WYRAZISTA STYLISTYKA

/image/83/8/peugeot-5081.51838.jpg

Peugeot 508 imponuje oryginalną, nowoczesną stylistyką. Pojazd wyróżnia teraz mocniej zarysowana sylwetka. Masywne, poziomo poprowadzone linie maski kontrastują z pionowym przednim grillem, w którego środkowej części dumnie pręży się symbol marki – królewski lew. Z tyłu wzrok przykuwa m.in. przeprojektowany zderzak, który nadaje tej części nadwozia masywniejszy wygląd.

Emanując mocą i nowoczesnością, sedan Peugeot przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi.

NIEPOWTARZALNE WRAŻENIA Z JAZDY

/image/83/9/peugeot-5082.51839.jpg

Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu firmy Peugeot, 508 oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Wybór napędu nie ogranicza się jedynie do mocnych i oszczędnych wersji wysokoprężnych (najnowsza generacja silników BlueHDi), bowiem pojazd dostępny jest również z nowym silnikiem benzynowym Euro 6 1.6 THP 165 S&S, który może współpracować z manualną skrzynią biegów lub z nową, sześciostopniową przekładnią automatyczną.

Nowe silniki w połączeniu ze zmodernizowaną konstrukcją zawieszenia gwarantują niezapomniane doznania podczas jazdy.

IMPONUJĄCA TECHNOLOGIA

/image/84/0/peugeot-5086.51840.jpg

Wnętrze Peugeot 508 wykonano z najlepszych materiałów i z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu kabina pojazdu jest niezwykle komfortowa, a wszystkie zastosowane rozwiązania mają na celu ułatwienie obsługi i prowadzenia. Znajdziemy tu wyświetlacz Head-Up Displayi, kamerę cofaniai, system monitorowania martwego polai oraz system nawigacji i obsługiwany za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego, dzięki czemu jazda jest teraz jeszcze bezpieczniejsza.

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO 508?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.