Peugeot 508 SW

Peugeot przedstawia 508 SW. Bardziej wyrazisty styl zewnętrzny i lepsze rozwiązania technologiczne, to obietnica wyjątkowych doświadczeń z jazdy.

3 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ 508 SW

WYRAZISTA STYLISTYKA

/image/78/6/peugeot-508sw-wyrazista-stylistyka.53786.jpg

Peugeot 508 SW imponuje oryginalną, nowoczesną stylistyką. Pojazd wyróżnia teraz mocniej zarysowana sylwetka. Masywne, poziomo poprowadzone linie maski kontrastują z pionowym przednim grillem, w którego środkowej części dumnie pręży się symbol marki – królewski lew.

NIEPOWTARZALNE WRAŻENIA Z JAZDY

/image/78/7/peugeot-508sw-niepowtarzalne-wrazenia-z-jazdy.53787.jpg

Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu firmy Peugeot 508 SW oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Zmodernizowana konstrukcja zawieszenia gwarantuje idealny kompromis między komfortem podróżowania a radością prowadzenia.

Dostępna jest również dynamiczna wersja GT, którą wyróżniają znakomite osiągi, przyspieszenie oraz wyciszenie kabiny.

IMPONUJĄCA TECHNOLOGIA

/image/78/8/peugeot-508sw-imponujaca-technologia.53788.jpg

Wnętrze Peugeot 508 SW wykonano z najlepszych materiałów i z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu kabina pojazdu jest niezwykle komfortowa, a wszystkie zastosowane rozwiązania mają na celu ułatwienie obsługi i prowadzenia. Znajdziemy tu wyświetlacz przezierny Head-Up Displayi, kamerę cofaniai, system monitorowania martwego polai oraz system nawigacjii obsługiwany za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego, dzięki czemu jazda jest teraz jeszcze bezpieczniejsza.

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO 508SW ?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

 Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.