PEUGEOT 308 – WRAŻENIA Z JAZDY

Odkryj Peugeot 308
Odkryj Peugeot 308

PEUGEOT 308

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 1

Wnętrze PEUGEOT 308 zmienia się. Zachwyca czystością linii i unikatowym rozwiązaniem miejsca kierowcy PEUGEOT i-Cockpit®.

PEUGEOT i-Cockpit®, ATRAKCYJNOŚĆ I MINIMALIZM

i

PEUGEOT i-Cockpit® w PEUGEOT 308 i jego specyficzne elementy dostarczą Ci niezrównanych doznań z jazdy. Kompaktowa kierownica zapewni większą dynamikę, cyfrowy panel zegarów większy komfort, a dotykowy ekran pojemnościowyi większą intuicyjność.

NAWIGACJA 3D ONLINE

Nawigacja 3D online z funkcją poleceń głosowych i usługami TomTom dostarcza najważniejszych informacji, które są wyświetlane na pojemnościowym ekranie dotykowymi (informacje o ruchu drogowym, pogoda, stacje benzynowe, miejsca parkingowe w pobliżu, punkty POI). Dzięki społeczności TomTom® użytkownik może również, po wykupieniu opcjii, otrzymywać informacje o strefach niebezpiecznych lub strefach czasowego zagrożenia.

/image/10/3/peugeot-308-2017-443-fr.291103.jpg

MIRROR SCREEN

i

Dzięki funkcji Mirror Screen możesz korzystać bezpośrednio na pojemnościowym ekranie dotykowym samochodu z aplikacji na twoim smartfonie, które są kompatybilne z Android Autoi, Apple CarplayTMi  lub MirrorLink®i.

ZACHOWANIE NA DRODZE

/image/09/9/peugeot-308-2017-206-fr.291099.jpg

Przyjemność prowadzenia jest możliwa tylko wówczas, gdy mamy nad wszystkim całkowitą kontrolę. Dlatego PEUGEOT 308 jest wyposażony w zaawansowane technologie, które zapewnią wzorcowe zachowanie na drodze. Dla optymalnej skuteczności i komfortu układ jezdny został dostosowany do każdego z silników BlueHDi i PureTech.

PRZYJEMNOŚĆ DLA ZMYSŁÓW

/image/10/1/peugeot-308sw-2017-300-fr.291101.jpg

PAKIET DRIVER SPORT

Pakiet Driver Sporti zmienia niektóre parametry samochodu dla spotęgowania doznań z jazdy. Kierowca aktywuje system za pomocą przycisku „Start”, umieszczonego na środkowej konsoli. System zmienia niektóre parametry pracy samochodu i potęguje doznania z jazdy: zwiększa się czułość wspomagania kierownicy i szybkość reakcji pedału gazu, silnik zyskuje wzmocnione i bardziej sportowe brzmienie, podświetlenie zespołu zegarów i wskaźników zmienia kolor z białego na czerwony, a na wyświetlaczu pojawiają się dodatkowe parametry pracy samochodu (chwilowa moc, ciśnienie doładowania, przyspieszenie wzdłużne i boczne).

/image/10/0/peugeot-308-2014-137-fr.291100.jpg

zwiększonej responsywności pedału przyspieszenia, bardziej wyrazistego odgłosu silnika, podświetlenia wskaźników na czerwono i dodatkowych informacji (wskaźnik poziomu mocy, ciśnienia doładowania, przeciążenia wzdłużnego i poprzecznego).

/image/10/2/peugeot-308gti-1506js068.291102.jpg

HI-FI DENON

Podróżuj w takt muzyki najwyższej jakości, napawając się wiernym i naturalnym brzmieniem jakie zapewnia pakiet Hi-Fi Denoni. System Hi-Fi Denon w Peugeot 308 jest zwieńczeniem zaawansowanej technologii tworzonej na miarę. W skład systemu wchodzi wzmacniacz cyfrowy, osiem głośników i subwoofer. Do wyboru dwa rozkłady nagłośnienia i pięć ustawień pasm częstotliwości dźwięku, które zapewniają kierowcy i pasażerom mocne, wierne oraz naturalne brzmienie.