i

PEUGEOT 308

od 71 000 PLN

od 57 724 PLN

308

Kompaktowy PEUGEOT 308 to samochód o wyjątkowym charakterze, zapewniający niezwykłe doznania za kierownicą.

PEUGEOT 308, WYJĄTKOWY DESIGN

/image/05/5/peugeot-308-2017-201-fr.291055.jpg

CHARAKTER I DYNAMIKA

PEUGEOT 308 przykuwa uwagę silną osobowością widoczną na pierwszy rzut oka. Elegancką sylwetkę samochodu podkreślają nowe 16-calowe felgi Zyrconi i pełen ekspresji przód z logo lwa w centralnym miejscu. Charakter kompaktowego hatchbacka PEUGEOT 308 podkreśla także charakterystyczny dla marki układ świateł obejmujących reflektory halogenowei.

/image/07/3/peugeot-308-2017-442-fr.291073.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT® - INNOWACYJNA KONCEPCJA PROWADZENIA SAMOCHODU

Zasiądź w kabinie i zanurz się w świecie PEUGEOT i-Cockpit® stworzonym dla twojej przyjemności, który zapewnia bardziej dynamiczne i instynktowne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów w polu widzenia drogi i pojemnościowemu ekranowi dotykowemui. Poczuj bardziej intensywne doznania z jazdy dzięki pakietom Hi-Fi Denoni i Driver Sport Packi.

PEUGEOT 308 GT, BARDZIEJ WYRAZISTY CHARAKTER

/image/05/8/peugeot-308-0905js-213.291058.jpg

SAMOCHÓD, KTÓRY PRZEŁAMUJE UTARTE KANONY

Daj się zauroczyć PEUGEOT 308 GT. To samochód z charakterem. Dzięki obniżeniu zawieszenia sylwetka samochodu jest bardziej agresywna.


Korzystaj z dostępnego w standardzie Pakietu Driver Sport i ciesz się niezrównaną dynamiką jazdy.

/image/05/9/peugeot-308-2017-077-fr.291059.jpg

STWORZONY DO WYSOKICH OSIĄGÓW

Sportowy w każdym calu, nowy PEUGEOT 308 GT jest dostępny z unikatowymi jednostkami napędowymii, w szczególności z silnikiem BlueHDi 180 S&S w połączeniu z nową, 8-stopniową, automatyczną skrzynią biegów EAT8i, która zapewnia wyższe osiągi i większą efektywność energetyczną.

GALERIA ZDJĘĆ

ZOBACZ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .