308 GTi by PEUGEOT SPORT

Sportowy charakter i drapieżność Peugeot 308 Gti

PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT

od 142 200 PLN

od 115 610 PLN

308 GTi by PEUGEOT SPORT

Nowy PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT to wyjątkowy samochód sportowy. Jego styl, wyposażenie i silnik to zaproszenie do świata nowych, intensywnych przeżyć za kierownicą.

RADYKALNY STYL

/image/10/7/peugeot-308gti-0905js-203.291107.jpg

DRAPIEŻNY CHARAKTER

Daj się uwieść niepowtarzalnym liniom nadwozia PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT. Nowy, sportowy przód zdobi czarny grill, obniżony zderzaki i specjalne wloty powietrza. Nie sposób go nie zauważyć.

Czerwony napis PEUGEOT i monogramy GTi nikogo nie pozostawią obojętnym, podobnie jak dwukolorowe malowanie Coupe Franche Niebieski Magnetic / Czarny Perla Nerai . Wszystkie te elementy sprawiają, że to niepowtarzalny i inspirujący samochód.  

ZAPROJEKTOWANY DLA WYJĄTKOWYCH DOZNAŃ

/image/10/8/peugeot-308gti-0905js-407.291108.jpg

WYJĄTKOWA RADOŚĆ Z JAZDY

Liczne zalety rozwiązania PEUGEOT i-Cockpit® sprawiają, że podróżowanie PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT zawsze jest emocjonujące i pełne niepowtarzalnych doznań. Pakiet Sport dodatkowo podkreśla sportowy charakter samochodu, podobnie jak układ ESP, który można całkowicie wyłączyć. 

/image/10/9/peugeot-308gti-2015-148-fr.291109.jpg

CZYSTE, MINIMALISTYCZNE WNĘTRZE

Sportowy charakter PEUGEOT 308 GTi podkreślają liczne detale wyposażenia wnętrza, grające kontrastem pomiędzy czerwienią a antracytem. Zwróć uwagę na kompaktową kierownicę z czerwonym przeszyciem i monogramem GTi oraz aluminiowe wykończenie paneli drzwi PEUGEOT SPORT. 

/image/11/2/peugeot-308-2017-402-fr.291112.jpg

100% ONLINE

Daj się poprowadzić nawigacji 3D, która przekazuje informacje o sytuacji na drodze w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z funkcji Mirror Screen Triple Playi, która otwiera przed Tobą świat usług online. 

PRECYZJA PROWADZENIA I WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

/image/11/0/peugeot-308gti-2017-420-fr.291110.jpg

RADOŚĆ Z JAZDY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Imponujący, sportowy charakter PEUGEOT 308 GTi wynika z udziału PEUGEOT SPORT w projektowaniu jego podzespołów (zacisków hamulcowych, tarcz hamulcowych o średnicy 380 mm, sportowego, obniżonego o 11 mm zawieszenia, dyferencjału Torsen® o ograniczonym uślizgu). Pakiet Sport, wyposażenie standardowe tej wersji, dodatkowo zwiększa doznania za kierownicą. Systemy wspomagające prowadzenie najnowszej generacji poprawiają komfort i bezpieczeństwo.

/image/11/1/peugeot-308gti-2017-423-fr.291111.jpg

MOC, KTÓRA CIĘ PROWADZI

Sportowa moc PEUGEOT 308 GTi 270 by PEUGEOT SPORT pochodzi z wyjątkowego silnika 1.6 THP 270 S&S BVM6, zapewniającego niesamowite osiągi.

ZDJĘCIA I MATERIAŁY VIDEO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .