301 Sedan

Skonfiguruj swojego kompaktowego sedana.

Jesteś zainteresowany sedanem Peugeot 301? Przejdź do naszego konfiguratora i wybierz wersję, silnik, kolor oraz wyposażenie. Wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą swojego nowego sedana Peugeot!

Wybrałeś Peugeot 301: kompaktowego, eleganckiego, solidnego sedana. Zajmij miejsce w za kierownicą i rozkoszuj się komfortowymi doznaniami z jazdy. Zacznij od wyboru wersji: Access, Active, a może Allure?

Peugeot oferuje solidne silniki benzynowe 1,2 PureTech 82 KM lub 1,6 VTi 115 KM oraz silnik Diesla BlueHDi 1,6 BlueHDi 100 KM, które zapewniają dobre osiągi i dbają o ekologię. Jeśli nie lubisz zmieniać biegów, nowoczesna automatyczna skrzynia EAT6 zrobi to za Ciebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się rozwiązaniami multimedialnymi jak Mirror Screen czy nawigacja online Peugeot Connect NAV.

Jeśli wybrałeś już wersję swojego Peugeot 301, przejdź do następnego etapu, wybierz silnik oraz skrzynię biegów najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Następnie spersonalizuj swojego sedana dzięki szerokiej palecie kolorów (Czarny Perla Nera czy Biały Banquise?). W końcu wybierz tapicerkę oraz opcje dodatkowe, aby Twój nowy Peugeot pasował do Twojego temperamentu.