PPD

PEUGEOT 208 GTi

od 87 600 PLN

od 71 220 PLN

Kabina modelu 208 GTi jest w pełni zorientowana na kierowcę i ma dostarczać nietuzinkowych wrażeń z jazdy. Każdy element wnętrza został starannie zaprojektowany i wkomponowany w całość.

EKSKLUZYWNA, SPORTOWA KABINA

Model 208 GTi może się pochwalić bardzo nowoczesną kabiną z licznymi chromowanymi wstawkami oraz czerwonymi akcentami, które podkreślają niemal każdy jej kształt, kontur i zarys. Czarna deska rozdzielcza z czerwonym przeszyciem oraz klamki drzwi posiadają ten sam czerwony motyw. Fotele obszyto mieszanką skóry naturalneji i tkaniny oraz udekorowano czerwonymi pasami.

/image/41/5/peugeot-208gti-wyjatkowy-panel-instrumentow.73415.jpg

WYJĄTKOWY PANEL INSTRUMENTÓW

Panel zegarów uosabia ducha GTi - zegary otoczono czerwonymi listwami diodowymi, a białe wskazówki pracują na tle ze szczotkowanego aluminium, w które wkomponowano wzór szachownicy.

/image/41/6/peugeot-208gti-pozycja-za-kierownica1.73416.jpg

POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Zegary na poziomie wzroku kierowcy i mała kierownica to jedne z elementów odpowiedzialnych za wysoki komfort prowadzenia i intuicyjną obsługę modelu 208 GTi. 

PRZESZYCIA

Czerwone przeszycia i dekory, które odnajdziemy na desce rozdzielczej, dywanikach, kole kierownicy obitym skórą, drążku zmiany biegów, siedziskach oraz dźwigni hamulca postojowego, nie tylko zdradzają sportowy charakter modelu, ale również podkreślają nowoczesne linie kabiny modelu 208 GTi.