Umów jazdę testową przez telefon

Umówi się na jazdę próbną

Wolisz rozmawiać z drugim człowiekiem, niż wypełniać formularze na stronie internetowej? A może większość spraw załatwiasz wysyłając SMS? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już dziś możesz umówić się na jazdę próbną, wybranym przez siebie samochodem Peugeot:

  1. dzwoniąc na infolinię pod numer 800-800-308,
  2. wysyłając pustą wiadomość SMS pod numer 40004.

Kontaktując się z infolinią, bez problemu można ustalić dogodny termin jazd próbnych i poczuć emocje z jazdy! Bez wysiłku i zbędnych formalności.

Jak to działa?

Wybierz samochód z gamy Peugeot, który chcesz przetestować. Zadzwoń pod numer 800-800-308 lub wyślij pusty SMS na numer 40004. (Koszt takiego połączenia jest zgodny z taryfą Twojego operatora.) Jest to najprostsza forma kontaktu, bez zbędnych formalności. Kontaktując się z Peugeot wskazujesz  dealera i określasz dogodny dla siebie termin w którym przetestujesz auto. Potem już tylko zostaje cieszyć się z jazdy próbnej podczas której będzie można sprawdzić, jak auto zachowuje się na drodze.

Chcesz skorzystać z formularza?

Jeśli nie chcesz do nas zadzwonić, umów się na jazdę próbną wypełniając formularz na stronie testuj.peugeot.pl , aby nasz doradca mógł skontaktować się z Tobą w celu ustalenia terminu jazdy próbnej. A jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w Peugeot, zostaw nam swój e-mail. Tylko wtedy będziesz mógł brać udział w konkursach, dowiadywać się o specjalnie przygotowanych ofertach, a także uczestniczyć w życiu Marki, śledząc jej działania w aktualnościach ze świata MyPuegeot.

Wybór należy do Ciebie.

Infolinia Peugeot czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 15.00