Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Peugeot z wizytą w Poznaniu

Poznań Motor Show

Światowa stolica motoryzacji tym razem przenosi się do Poznania, gdzie od 5 do 8 kwietnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Poznań Motor Show, największe targi motoryzacyjne w Polce. Widowisko uświetni Peugeot, który po raz pierwszy w Polsce przedstawi swoje dwa nowe modele – Peugeot 508 i Peugeot Riftera.

W pierwszych dniach kwietnia wszyscy zapaleni fani motoryzacji zawitają do stolicy Wielkopolski, gdzie odbędzie się kolejna edycja targów Poznań Motor Show. Gala to okazja do spotkania i wymiany poglądów pomiędzy wszystkimi pasjonatami i specjalistami z branży. Tym razem wydarzenie wyznacza przyszłe kierunki rozwoju i odbywa się pod hasłem „Motoryzacja jutra”. W slogan idealnie wpisuje się Peugeot, który zadebiutuje w Polsce swoimi nowymi modelami.  

 

Radykalny sedan

Nowy Peugeot 508 to wynik pasji inżynierów i zamiłowania do pięknego designu. Samochód docenią osoby poszukujące bezkompromisowej jakości i niecodziennych osiągów. Komfort prowadzenia zapewnia przestronne wnętrze z kompaktową kierownicą, zestawem wirtualnych zegarów i 10” pojemnościowym ekranem dotykowym w standardzie HD. Fotele z wielopunktowym masażem i najwyższa jakość dźwięku przemienią każdą podróż w niezapomnianą przygodę.

Trwały komfort wraz z najnowszej generacji silnikami PureTech i BlueHDi, które łączą wysokie osiągi i rygorystyczne normy emisji spalin, czynią z modelu pierwszorzędną propozycję dla wszystkich fanów motoryzacji poszukujących nieprzeciętnych wrażeń. Wraz z nowatorską automatyczną skrzynią biegów EAT8 samochód zapewnia najwyższy dynamizm jazdy i troskę o wszelkie standardy ekologiczne.

Niepokorny duch i osiągi prezentowanego samochodu zostały wyrażone sugestywnym kolorem lakieru Dark Blue, który odzwierciedla jego drapieżność i skupia wzrok, nie pozwalając przejść obok obojętnie.

Wyróżnij się na drodze

W Peugeot wiemy, jak ważna jest duma, dlatego projektujemy samochody, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Zniewalająca i ambitna, taka jest specjalna wersja Peugeot 508 First Edition, która łączy sportowe osiągnięcia z elitarnym charakterem.

Ta limitowana seria powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Rezerwacji modelu można dokonać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza.

Uniwersalny styl

Wszechstronność to przymiotnik, który najlepiej opisuje zalety nowego osiągnięcia spod znaku Lwa. Peugeot Rifter to samochód łączący nowoczesne technologie z subtelnymi nawiązanymi do historii marki. Tył zdobią charakterystyczne lampy stanowiące o jej bogatym dziedzictwie.

Wnętrze dopasujesz do swoich potrzeb. Przestrzeń bagażowa od 775 do 3500 litrów, od 5 do 7 miejsc i 3 niezależne składane siedzenia z tyłu zapewniają szerokie możliwości indywidualizacji modelu. W nowym Peugeot Rifterze nigdy nie zabraknie miejsca, gdy tego potrzebujesz.

Przykuwającemu wzrok designowi i personalizacji towarzyszy przemyślane i innowacyjne wnętrze. Nawigacja 3D online, indukcyjne ładowanie smartfona, funkcja Mirror Screen to tylko niektóre z licznych rozwiązań zapewniających ciągły kontakt ze światem i sprawiających, że nawet podczas najodleglejszych tras, każdy aspekt podróży pozostaje pod kontrolą.

Do zobaczenia – widzimy się na hali nr 5!