Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Marcin Pendowski za sterami nowego SUV-a Peugeot 5008

aktualności

Marcin Pendowski – kompozytor, znakomity basista, aranżer, aktualnie związany z zespołem „The Positive”, Moniką Borzym oraz Fisz Emade Tworzywo. Jego autorska płyta "PENDOFSKY" jest podsumowaniem literackich, filmowych i muzycznych inspiracji. Jest on basistą sesyjny, poruszającym się swobodnie w różnych stylach i gatunkach muzycznych. Oprócz gry na basie elektrycznym oraz akustycznym, prowadzi cykliczne warsztaty w czasopiśmie branżowym "Basista". Artysta był dwukrotnie nominowany wraz z zespołem do nagrody „Fryderyki”.

Z racji swojego zawodu często podróżuje po całym kraju. W samochodzie ceni komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Przez tydzień wraz z zespołem testował Nowego SUV-a Peugeot 5008, który zachwycił go wyjątkową technologią, a także pojemnością bagażnika do którego bez problemu można zmieścić gitary, wzmacniacze, systemy odsłuchowe i inne sprzęty. Wyposażenie auta docenili również podróżujący z nim członkowie zespołu, którzy po męczącej podróży wygodnie relaksowali się w fotelach z masażem. 

Pendowski był pod wrażeniem komfortu muzycznego i zwrócił również uwagę na dźwięki dobiegające z profesjonalnych głośników firmy FOCAL®. Dzięki systemom Hi-Fi wyposażonym w unikalne technologie, wszyscy podczas podróży mieli przyjemność słuchać czystego i szczegółowego dźwięku. Jak Pendowski ocenił nowego SUV-a Peugeot 5008 w skali 1: 10? Obejrzyj materiał i poznaj odpowiedź.