Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Lew z wizytą na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Genewie 2019 już za nami

Kolejne Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Genewie przeszły do historii, pozostawiając sporą dawkę inspiracji. Najważniejsze spotkanie branży na Starym Kontynencie od lat wyznacza trendy i oczekiwania wśród fanów czterech kółek. Wydarzenie cieszy tym bardziej, że sprawcami wielu wrażeń motoryzacyjnych był Peugeot, który przedstawił innowacyjne modele wyznaczające przyszłą linię marki.

Nowa odsłona PEUGEOT 208

/image/43/6/peugeot-208-1902hm103-newcrop.508436.jpg

W tegorocznych targach Peugeot, zaprezentował szerokiej publiczności nową generację swojego bestselleru Peugeot 208 – w wersji spalinowej i elektrycznej.

W Peugeot wierzymy w efekt synergii, dlatego nasze samochody projektujemy odwołując się do najlepszych wzorców motoryzacji spod znaku lwa i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Nowa generacja PEUGEOT i-Cockpit® 3D zapewni pełną kontrolę nad samochodem, funkcja Mirror Screen pozwoli pozostać zawsze w łączność ze światem, nawigacja TomTom® Traffic 3D bezbłędnie wskazuje drogę, a system Drive Assist jest wstępem do jazdy półautonomicznej.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne wraz z przykuwającą uwagę stylistyką wyróżniają zaprezentowane modele na tle konkurencji i wywołują zainteresowanie klientów, o czym najlepiej świadczyła duża liczba chętnych odwiedzających nasze stoisko. Dziękujemy.

Concept 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Poznaj wyjątkowy model koncepcyjny 508 PSE, łączący sportową moc z hybrydowym napędem

To jednak nie koniec motoryzacyjnych emocji. Kolejnym prezentowanym modelem był Concept 508 Peugeot Sport Engineered.

Nowy model zdumiewa osiągami i zrywa z mitem ograniczeń technologii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu trzech silników (benzynowy PureTech 200 KM, silnik elektryczny o mocy 110 KM z przodu i silnik elektryczny o mocy 200 KM z tyłu), które łącznie generują 500 Nm momentu obrotowego samochód dysponuje spektakularnym przyspieszeniem do 100 km/h w ciągu 4,3 s. Zapewnia to doznania porównywalne z jazdą samochodem napędzanym silnikiem o mocy 400 KM. Samochód spełnia najwyższe standardy ekologiczne, a jakość wykończenia jest na najwyższym poziomie.

MOTION & e-MOTION, czyli potencjał elektryczności

Zaprezentowane w Genewie modele to efekt nowego, odpowiedzialnego i konsekwentnie realizowanego podejścia Peugeot do produkcji samochodów, które znalazło odzwierciedlenie również w nowym haśle marki. MOTION & e-MOTION to slogan bezpośrednio nawiązujący do zaprezentowanej w dwusetną rocznicę powstania marki dewizy podkreślającej mobilność i alchemię współpracy pomiędzy inżynierami a projektantami. Wzbogacenie hasła o literę „e-” symbolizuje z kolei wejście marki w nową erę – ekologicznych i osiągających zdumiewające standardy samochodów elektrycznych.