Peugeot 301 został wyposażony w elementy wspomagające kierowcę, dzięki którym każda podróż jest przyjemniejsza.

TEMPOMAT I OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI

/image/77/0/peugeot-301-tempomat-i-ogranicznik-predkosci.73770.jpg

Ogranicznik prędkościi połączony z tempomatem umożliwia ustawienie limitu prędkości, która nie może zostać przekroczona. Wciśnięcie pedału gazu do napotkania punktu granicznego pozwala jedynie na osiągnięcie określonej uprzednio maksymalnej prędkości. Poprzez mocniejsze naciśnięcie pedału i przekroczenie punktu oporu kierowca jest w stanie tymczasowo przekroczyć zaprogramowane ograniczenie prędkości.

PODGRZEWANE PODSZYBIE

Model 301 posiada innowacyjne rozwiązanie w postaci elementów grzewczych umieszczonych pomiędzy dwiema warstwami szkła w przedniej szybiei. Pozwala to na podgrzanie piór wycieraczek, co zapobiega ich przymarzaniu do szyby. Elementy te zostały połączone z systemem ogrzewania tylnej szyby i pracują równolegle, zapewniając komfort eksploatacji podczas bardzo zimnych dni.

 

NAGŁOŚNIENIE POKŁADOWE

/image/77/1/peugeot-301-naglosnienie-pokladowe.73771.jpg

Model 301 oferuje system audio MP3 RDS CDi z dodatkowym wejściem jack i dwoma przednimi głośnikami lub też system audio Bluetooth® MP3 RDS CD. Ten drugi współpracuje z czterema głośnikami oraz posiada wyświetlacz, przyciski sterowania w kierownicy, wejście USB i zestaw głośnomówiący Bluetooth®.

 

INSTALACJA LPG

Instalacja LPG to nowoczesny, wysoce ekologiczny system zasilania silników spalinowych pozwalający na znaczną redukcję kosztów eksploatacji oraz emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Zakupiony przez Państwa samochód zostanie doposażony w nowoczesną instalację LPG firmy BRC, czołowego producenta instalacji LPG na świecie, wykonaną we współpracy z firmą Czakram, wyłącznego przedstawiciela firmy BRC na rynku polskim.