/image/98/9/1280x445_traveller_new_v2.71989.jpg

PEUGEOT Traveller Business

od 130 000 PLN z VAT *

Świetne właściwości jezdne nowego PEUGEOT Traveller, odzwierciedlające w pełni wiedzę i doświadczenie konstruktorów marki PEUGEOT, a także wyjątkowo wygodne, luksusowo wykończone wnętrze zapowiadają niezwykłą przyjemność podróży.

ODKRYJ NOWY TRAVELLER

Zaproszenie do podróży

/image/99/0/traveller_part_450x310_1.71990.jpg
/image/99/1/traveller_part_450x310_2.71991.jpg

Wyrazisty styl nowego PEUGEOT Traveller budzi skojarzenia z ożywczą wizją podróży i wielkich przestrzeni.

Czyste, dynamiczne linie sylwetki i wysoko umieszczona pionowa osłona chłodnicy podkreślają pełen siły i elegancji styl samochodu. Identyfikacja świetlna z modułami LED wbudowanymi w chromowane listwy o kształcie bumerangu i zintegrowane z błotnikami reflektory nadają przedniej części nadwozia prawdziwie nowoczesny charakter.

Nowy PEUGEOT Traveller Business został wyposażony w wyświetlacz Head-Up Displayi i liczne systemy wspomagające prowadzenie*.i Dostępna jest w nim także innowacyjna nawigacja 3Diobsługiwana poleceniami głosowymi. Steruje się nią za pośrednictwem ekranu dotykowego 7''iwyświetlającego informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z TomTom Traffici

Zapewnia szerokie perspektywy

/image/99/2/traveller_part_1_960x460.71992.jpg

PEUGEOT Traveller jest dostępny w trzech długościach, w tym w unikatowej w segmencie długości 4,60 metra. Wysokość 1,90 metra gwarantuje łatwy dostęp do podziemnych parkingów.

Dwa przeszklone i oddzielnie przysłaniane okna dachoweioraz modułowe wnętrze pozwalają się cieszyć przestrzenią. Przesuwne fotele zapewniają elastyczną konfigurację przestrzeni w kabinie. Zaprojektowano także innowacyjne rozwiązania ułatwiające użytkowanie samochodu: elektrycznie sterowaneiprzesuwne drzwi boczne. Drzwi można otworzyć, mając nawet obie ręce zajęte, trzeba tylko przesunąć stopę pod tylnym błotnikiem. Wystarczy mieć przy sobie klucz elektroniczny.

Nowy standard w świecie minibusów

/image/99/3/traveller_part_2_960x460.71993.jpg

Nowe podwozie PEUGEOT Traveller zaprojektowane na bazie modułowej platformy EMP2 zapewnia niezwykły komfort jazdy, doskonałą jakość i osiągi. Nowa, przemyślana budowa platformy dzięki wiedzy i doświadczeniu konstruktorów marki PEUGEOT pozwoliła uzyskać obszerne, wygodne wnętrze i świetne właściwości jezdne. Silniki BlueHDi o mocy od 95 do 180 KMi i nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6 zapewniają dobre właściwości jezdne oraz rekordowo niskie w tym segmencie zużycie paliwa i emisję CO2.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.