/image/19/4/peugeot_traveller_header4.68194.jpg

PEUGEOT

Podróżuj pierwszą klasą w Nowym PEUGEOT Traveller Business! Nowoczesne nadwozie kryje przestronne i ekskluzywne wnętrze.

KOMFORT PASAŻERÓW

/image/20/6/peugeot_traveller_layout1-2.68206.jpg

Wnętrze Nowego PEUGEOT Traveller Business VIP zapewnia komfortowe warunki podróży wszystkim pasażerom.
Możesz w mgnieniu oka przekształcić wnętrze samochodu w mobilny salon VIP. Składany, przesuwany stolik i otoczony 4 lub 5 skierowanymi frontem do siebie fotelami zapewni pasażerom maksimum komfortu i przestrzeni.
W Nowym PEUGEOT Traveller Business VIP zadbano o odpowiednie doświetlenie wnętrza, wyposażając go w dwuczęściowy panoramiczny dach i, dzięki któremu można podziwiać niebo i cieszyć się promieniami słońca, wpadającymi do środka. Przyciemniane szyby dodatkowo pozwalają pasażerom zachować prywatność, jednocześnie umożliwiając im obserwowanie krajobrazów podczas podróży. O odpowiednią atmosferę wewnątrz dba nastrojowe oświetlenie LED uzupełnione o lampki do czytania.
Zdecyduj, jak ma wyglądać trzeci rząd siedzeń − kanapa dzielona w proporcji 1/3 − 2/3 i czy przesuwne, wyjmowane fotele? Aranżuj przestrzeń z tyłu samochodu zgodnie z potrzebami.

KOMFORT KIEROWCY

/image/20/7/peugeot_traveller_layout4-3-2.68207.jpg

Projektanci Nowego PEUGEOT Traveller Business VIP położyli szczególny nacisk na komfort pracy kierowcy. Specjalny stopień ułatwia zajmowanie miejsca na podwyższonym fotelu, z którego podczas jazdy doskonale widać drogę.
Zapraszamy na pokład! Deska rozdzielcza ma minimalistyczny, nowoczesny design, jest wykonana z eleganckich materiałów. Elementy wyposażenia zwiększające ergonomię, takie jak wyświetlacz Head-Up Display i i 7'' multimedialny ekran dotykowy i są łatwo dostępne w polu widzenia kierowcy.

MODUŁOWOŚĆ W SŁUŻBIE FUNKCJONALNOŚCI

/image/20/8/peugeot_traveller_layout7-2.68208.jpg
/image/20/9/peugeot_traveller_layout7-4.68209.jpg
/image/21/0/peugeot_traveller_layout7-1.68210.jpg

Nowy PEUGEOT Traveller Business to wszechstronny samochód, który może służyć jako wahadłowy bus wożący pasażerów z lotniska, miejska taksówka, skibus z obszerną przestrzenią bagażową czy długodystansowy cruiser idealny do dalekich podróży. Nowy PEUGEOT Traveller Business dostosuje się do Twoich potrzeb dzięki możliwości konfiguracji wnętrza i doboru wyposażenia z najwyższej półki. To zapowiedź podróży pełnych wrażeń!

Wybierz najbardziej odpowiednią konfigurację wnętrza (od 5 do 9 miejsc). Fotele są wyjmowane, dzięki czemu można w łatwy sposób aranżować przestrzeń i korzystać z modułowości wnętrza.

Kanapa w drugim i trzecim rzędzie może być dzielona w proporcji 1/3 − 2/3. i Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo prosty − wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby złożyć siedzenie.