/image/19/4/peugeot_traveller_header4.68194.jpg

PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Traveller Business zapewnia dostęp do wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które czynią każdą podróż spokojną i bezpieczną.

USŁUGI TOWARZYSZĄCE

/image/21/1/peugeot_traveller_layout6-8.68211.jpg
/image/21/2/peugeot_traveller_layout6-10.68212.jpg

Twoje podróże będą łatwiejsze i bezpieczniejsze dzięki nawigacji 3D nowej generacji z możliwością używania komend głosowych i. System ten oferuje wiele usług mobilnych i wyświetla w czasie rzeczywistym informacje o bieżącym ruchu drogowym TomTom Traffic i.
Multimedialny ekran dotykowy 7”i jest wyposażony w funkcję Mirror Screen, współpracującą z aplikacjami na smartfony, takimi jak Apple CarPlayTM, MirrorLink® czy Android Auto*.

*System współpracuje wyłącznie z protokołami MirrorLink®, Apple CarPlayTM i Android Auto działającymi zarówno podczas postoju, jak i w czasie jazdy. Niektóre funkcjonalności nie są aktywne, gdy samochód się porusza. Niektóre usługi, dostępne na smartfony bez opłat, mogą wymagać subskrypcji płatnych aplikacji dostępnych w protokołach MirrorLink®, Apple CarPlayTM i Android Auto. Funkcja Mirror Screen wykorzystuje technologię MirrorLink® dla urządzeń korzystających z systemu Android, również dla telefonów Blackberry i Windows Phone, kompatybilnych z MirrorLink®; Apple CarPlayTM dla urządzeń korzystających z systemu iOs; Android Auto dla telefonów z systemem Android. Aby korzystać z tej funkcjonalności, należy mieć stały dostęp do internetu. Nowe modele smartfonów będą wyposażane w powyższe systemy. Więcej informacji na http://www.peugeot.co.uk/peugeot-mirror-screen/.

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY

/image/21/3/peugeot_traveller_layout5-1.68213.jpg

.

Wyświetlacz Head-Up Display i udostępnia w polu widzenia kierowcy niezbędne informacje, m.in. prędkość oraz ustawienia regulatora i ogranicznika prędkości. Wszystkie informacje, których potrzebujesz, znajdziesz przed sobą po to, aby podróżowanie było jeszcze bezpieczniejsze.

NOWA, MODUŁOWA I WYDAJNA PLATFORMA

/image/21/4/peugeot_traveller_layout4-3.68214.jpg

Bazą dla Nowego PEUGEOT Traveller Business jest zmodyfikowana platforma EMP2 i, która sprzyja rekordowo niskiemu w tym segmencie zużyciu paliwa i Samochód jest wyjątkowo przyjemny w prowadzeniu i zapewnia maksymalny komfort pasażerom.
Elementy tłumiące wstrząsy dostosowują się do obciążenia, maksymalizują komfort jazdy nawet z 9 pasażerami i bagażem na pokładzie.

ZARZĄDZANIE

Dzięki dostępowi do modułu kontrolnego i zainstalowanego w PEUGEOT Traveller Business możesz na bieżąco zarządzać swoją flotą.
Pakiet Fleet Management zapewnia dostęp do informacji o zużyciu paliwa, grafiku przeglądów, komunikatów obsługowych i przebiegu.
Pakiet Eco-Driving dodatkowo dostarcza użytkownikowi analiz dotyczących stylu jazdy z porównaniem kierowców i indywidualnymi wskazówkami eksploatacyjnymi.
Pakiet GPS pozwala obserwować położenie samochodu na mapie w czasie rzeczywistym.