/image/19/4/peugeot_traveller_header4.68194.jpg

PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Traveller Business został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort i przestrzeń kierowcy oraz pasażerom. To bilet na podróż pierwszą klasą.

3 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ WERSJĘ TRAVELLER BUSINESS

SPOKOJNE PODRÓŻE W ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

Nowy PEUGEOT Traveller Businessi jest wyposażony w wyświetlacz Head-Up Display, liczne systemy wspomagające prowadzenie i oraz nową generację innowacyjnej nawigacji 3D obsługiwanej za pomocą poleceń głosowych i. System ten oferuje wiele usług online i wyświetla w czasie rzeczywistym informacje
o bieżącym ruchu drogowym TomTom Traffic i.

KOMFORT PASAŻERÓW

/image/19/7/peugeot_traveller_layout10-1.68197.jpg
/image/19/8/peugeot_traveller_layout10-2.68198.jpg

Nowy PEUGEOT Traveller Business pozwala pasażerom podróżować w warunkach pełnej harmonii i spokoju.
Nowy PEUGEOT Traveller Business jest dostępny w trzech długościach nadwozia i dwóch poziomach wyposażenia: Business i Business VIP

Przestrzeń wnętrza Nowego PEUGEOT Traveller Business została zaprojektowana, aby zapewnić pasażerom 100% komfortu. Dzięki licznym konfiguracjom samochód w wersji Traveller Business może być wyposażony od 5 do 9 miejsc, a wersja Traveller Business VIP oferuje specjalną konfigurację VIP lounge (4 lub 5 foteli skierowanych do siebie). Nowy PEUGEOT Traveller Business dostosuje się do wszystkich potrzeb użytkownika i jego towarzyszy podróży.
Wyposażenie z najwyższej półki podkreśla wyjątkową atmosferę panującą w kabinie i sprzyja dobremu samopoczuciu pasażerów.
Jeszcze więcej komfortu? Skorzystaj z trzystrefowej klimatyzacji z systemem delikatnego rozprowadzania powietrza i i ciesz się dwuczęściowym, przeszklonym dachemi i nastrojowym oświetleniem i.

NOWOCZESNE I WYDAJNE SILNIKI

Podwozie Nowego PEUGEOT Traveller Business zostało zaprojektowane na bazie modułowej platformy EMP2, i, która zapewnia wysoki poziom komfortu, jakości i wydajności. Nowa platforma pozwala korzystać z imponującej przestrzeni wnętrza i komfortu jazdy typowych dla marki PEUGEOT.
Silniki BlueHDi mają moc od 95 do 180 KM i .Nowa skrzynia automatyczna EAT6 i, to obietnica radości z jazdy przy zachowaniu najniższego zużycia paliwa i najmniejszej emisji CO2 w segmencie.
Oszczędzaj z Nowym PEUGEOT Traveller Business dzięki niskiemu zużyciu paliwa i przeglądom co 40.000 km lub co 2 lata i.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.