/image/08/2/peugeot508rxh-securite-connecte-2015-01.9082.jpg

Usługi mobilne Peugeot opracowano w celu zapewnienia ci bezpieczeństwa w podróży, niezależnie od tego, czy dostępne są w systemie samochodu, czy też za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera.

Kiedy liczy się każda sekunda…

/image/13/7/508rxh-1407pc205.9137.jpg

Możesz polegać na Peugeot Connect SOS, kiedy liczy się każda sekunda!
W razie wypadku automatyczne połączenie alarmowe z geolokalizacją zapewnia pomoc centrum Peugeot Connect SOS, które powiadamia odpowiednie służby ratunkowe (1).
Wystarczy wcisnąć przycisk w samochodzie, aby zasygnalizować potrzebę interwencji lub uzyskać pomoc w miejscu wypadku.

2 RODZAJE WEZWANIA

/image/57/1/peugeot-2008-2016-339-fr.16571.jpg

Automatyczne wezwanie pomocy:

W razie wypadku samochód wysyła automatyczne powiadomienie alarmowe, bez żadnej interwencji z twojej strony. Centrum alarmowe Peugeot Connect SOS niezwłocznie lokalizuje twój samochód, nawiązuje kontakt w twoim języku (2) i, kiedy jest to konieczne, organizuje pomoc służb ratunkowych. 

/image/59/6/peugeot-508rxh-2014-052-fr.15596.jpg

Osobiste wezwanie pomocy:

Jesteś świadkiem lub ofiarą wypadku? Wystarczy wcisnąć na 2 sekundy przycisk SOS znajdujący się na desce rozdzielczej, aby natychmiast połączyć się z centrum Peugeot Connect SOS.

1. Zgodnie z ogólnymi warunkami korzystania z usługi dostępnymi w punktach handlowych oraz stosownie do możliwości technologicznych i technicznych lokalnych sieci telekomunikacyjnych. Usługa Peugeot Connect SOS jest aktualnie dostępna na terenie następujących krajów: Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii i Luksemburga, Holandii, Portugalii, Austrii, Szwajcarii, Polski oraz Danii (od września 2012). W pozostałych krajach na terenie Europy dostępna jest usługa połączenia alarmowego ze służbami ratunkowymi w języku obowiązującym na terenie danego kraju, jednak bez możliwości lokalizacji.
2. Zależnie od dostępności usługi Peugeot Connect SOS na wybranym terytorium oraz języka wskazanego przez właściciela samochodu.
3. Centrum alarmowe Peugeot Connect SOS działa we Francji zgodnie z zasadami ustalonymi przez Conférence Nationale des Services d’Incendie et de Secours (CNSIS) i przez Dyrekcję Obrony Narodowej i Bezpieczeństwa Publicznego Francji.

Nie odrywasz oczu od drogi

/image/08/4/peugeot208-conducteur-2015-01.9084.jpg

Usługi mobilne Peugeot to pakiet mobilnych aplikacji opracowanych specjalnie na potrzeby kierowców. Proste w użyciu i idealnie dopasowane do użytkowania w samochodzie aplikacje zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Duży ekran dotykowy 7'' samochodu i interfejs aplikacji pozwalają kierowcy skoncentrować się na prowadzeniu samochodu.

/image/85/9/peugeot-308-2013-249-fr.14859.jpg

Peugeot Connect Apps zapewniają bezpieczną łączność

Aplikacje dostępne w ramach oferty usług Peugeot Connect Apps zostały opracowane z myślą o ekranie dotykowym 7'' twojego Peugeot. Jednym dotknięciem, z poziomu każdej aplikacji, możesz uruchomić nawigację do dowolnego celu lub wykonać połączenie telefoniczne.

/image/86/1/mirror-screen-2-1a.14861.jpg

Z funkcją Mirror Screen, jedziesz spokojnie i bezpiecznie

Mirror Screen umożliwia skorzystanie z kompatybilnych aplikacji smartfona* poprzez dotykowy ekran, bez konieczności manipulacji telefonem.
Aplikacje certyfikowane przez MirrorLink™ będą funkcjonować na postoju i podczas jazdy.
Po podłączeniu smartfona w samochodzie interfejs aplikacji przystosowuje się do użytkowania w czasie jazdy.

/image/86/3/peugeot-lifestyle-1505pc-1004.14863.jpg

Bluetooth pozwala telefonować za kierownicą

Moduł łączności Bluetooth pozwala połączyć telefon komórkowy lub smartfon z systemem Peugeot. Zestaw głośnomówiący automatycznie rozpoznaje telefon i umożliwia sterowanie jego funkcjami za pomocą przycisków na desce rozdzielczej, bez konieczności manewrowania smartfonem. W czasie rozmowy komunikacja jest możliwa dzięki systemowi audio twojego Peugeot.

(*): Prawidłowe działanie usługi Mirror Screen wymaga kompatybilnego telefonu i aplikacji. Marka Peugeot nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikające z niepoprawnego funkcjonowania, niekompatybilności lub braku aktualizacji smartfonów i zainstalowanego oprogramowania.

Zapobiegając zagrożeniom, możesz ich uniknąć

/image/56/9/peugeot-308-2015-022-fr.16569.jpg

Usługi mobilne Peugeot służą bezpieczeństwu, dając wsparcie zarówno w przypadku kradzieży i przy utrudnieniach na drodze.

/image/91/2/peugeot-308-2015-026-de.14912.jpg

Usługi Peugeot Connect Packs: wsparcie w razie kradzieży

Pakiet Tracking zwiększa szanse odnalezienia skradzionego samochodu. Po powiadomieniu odpowiednich służb porządkowych o wydarzeniu policja otrzymuje dane lokalizacyjne samochodu.

/image/14/5/peugeot-208-2015-335-fr.9145.jpg

Peugeot Connect Apps informują o zagrożeniach na drodze

Dostępna w ofercie Peugeot Connect Apps aplikacja Coyote Series ostrzega o utrudnieniach w ruchu drogowym dzięki informacjom dostarczanym przez społeczność Coyote.
Informacje wyświetlają się bezpośrednio na ekranie dotykowym 7'' twojego Peugeot. Niepotrzebne jest żadne dodatkowe urządzenie, koszt usługi zawarty jest w cenie abonamentu Peugeot Connect Apps.

/image/86/5/peugeot-travel-2016-006-fr.14865.jpg

Aplikacja Coyote na ekranie dotykowym Peugeot.

Korzystasz z aplikacji Coyote w smartfonie? Dzięki funkcji Mirror Screen zyskasz dostęp do wszystkich informacji i ostrzeżeń usługi Coyote na ekranie dotykowym 7'' samochodu. Jednym dotknięciem ekranu możesz zasygnalizować zagrożenie lub korek na drodze. Wykorzystujesz swój abonament, a co więcej, nie musisz manipulować smartfonem w czasie prowadzenia samochodu.

/image/72/1/peugeot-208-2014-084-fr.9721.jpg

Peugeot Alert Zone ostrzega o niebezpiecznych strefach

Kiedy sytuacja na drodze wymaga szczególnej uwagi, aplikacja Peugeot Alert Zone uruchamia w systemie nawigacyjnym samochodu dźwiękowy i wizualny alarm, ostrzegający o zbliżaniu się do strefy niebezpiecznej.

Ta usługa obejmuje 15 państw europejskich. Chcąc zapewnić ci wiarygodne źródło informacji, co miesiąc aktualizujemy bazę danych na stronie
http://Peugeot.navigation.com
Możesz także wykupić subskrypcję na 12 aktualizacji w cigu roku, w promocyjnej cenie. Zagwarantuje ci to jeszcze bardziej aktualne ostrzeżenia.

* W zależności od prawodawstwa danego kraju Peugeot Alert Zone ostrzega o usytuowaniu fotoradarów stacjonarnych i fotoradarów kontrolujących przejazd na czerwonym świetle lub o występujących na trasie twojego przejazdu strefach zwiększonego zagrożenia wypadkiem.
W zgodzie z najnowszymi przepisami we Francji dostępne są dane sygnalizujące wjazd do strefy niebezpiecznej

Zaufanie za kierownicą

/image/08/8/peugeot308sw-familiale-2015-01.9088.jpg

Usługi Peugeot Connect zapewniają spokojną jazdę, umożliwiając w każdej chwili lokalizację samochodu oraz dostęp do informacji o jego stanie technicznym.

/image/86/7/peugeot-lifestyle-1505pc-nik4533.14867.jpg

Peugeot Connect Assistance na straży twojego spokoju

W razie awarii usługa Peugeot Connect Assistance daje możliwość połączenia z platformą pomocy technicznej Peugeot, dostępną 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Wystarczy wcisnąć na 2 sekundy przycisk z logo na desce rozdzielczej!
Uwaga: usługa Assistance podlega zasadom określonym w ogólnych warunkach umowy gwarancyjnej pojazdu lub zasadom wynikającym z kontraktów serwisowych.

/image/86/9/connect-packs-2-1a.14869.jpg

Peugeot Connect Packs, wirtualna książka serwisowa

W wirtualnej książce serwisowej Pakietu Monitoring znajdziesz:
- przypomnienie o terminie przeglądu i o przebiegu, jaki do niego pozostał (z uwzględnieniem warunków użytkowania samochodu)
- dane eksploatacyjne (rezerwa paliwa i dystans do przejechania na pozostałym paliwie)
- alerty, podzielone ze względu na stopień pilności, sygnalizujące konieczne czynności serwisowe.