Mobilne technologie

Wejdź do świata mobilnych technologii! Poznaj funkcje multimedialne i aplikacje opracowane przez PEUGEOT Connect, które idealnie wpisują się w potrzeby kierowcy oczekującego maksimum przyjemności i bezpieczeństwa.

PEUGEOT CONNECT APPS

/image/55/9/peugeot_308_2013_249_fr.71559.jpg

PEUGEOT Connect Appsi - oferta zarezerwowana dla klientów indywidualnych. Zakup usługi w sieci PEUGEOT to pakiet mobilnych aplikacji opracowany w celu ułatwienia wszelkich przejazdów w czasie rzeczywistym. Proste w użyciu i idealnie dopasowane do użytkowania w samochodzie aplikacje pojawiają się bezpośrednio na ekranie dotykowym samochodu. Bogata i zróżnicowana oferta zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby i umożliwi jeszcze lepsze dostosowanie samochodu do indywidualnych oczekiwań.


- Coyotei Ostrzega użytkownika o zagrożeniach na drodze i pozwala na odpowiednie dostosowanie sposobu jazdy.
- Parking wskazuje kierowcy najbliższe wolne miejsca do zaparkowania.
- Przewodnik Michelin oraz Trip Advisor informują o restauracjach lub hotelach na trasie przejazdu lub w miejscu docelowym.
- Paliwo pokazuje stacje paliwowe w najbliższym otoczeniu oferujące najniższe ceny.
- Michelin Travel proponuje odwiedzenie najciekawszych miejsc turystycznych.
- Usługa Żółte Strony pozwala na odnalezienie w okolicy niezbędnego fachowca.
- Michelin Traffic pozwala uniknąć korków dzięki informacji o natężeniu ruchu drogowego w czasie rzeczywistym i proponowanym trasom alternatywnym.
- Prognoza pogody powiadomi o deszczu i ładnej pogodzie czekających nas na trasie.
- Via Michelin prowadzi Cię do celu podróży.
- Tellmewhere podaje aktualne informacje i najlepsze adresy na wieczorne wypady.
- MyPeugeot podaje wszelkie informacje dotyczące Twojego samochodu i jego obsługi.
- Store służy do pobierania nowych aplikacji.

PEUGEOT CONNECT SOS

/image/88/7/peugeot_508_2014_162_fr-1920.51887.jpg

Ponad milion samochodów marki jest wyposażonych w usługę alarmową z funkcją lokalizacji, tzw. PEUGEOT Connect SOS.i

Peugeot dba o Ciebie i Twoje bezpieczeństwo.

PEUGEOT Connect SOS jest usługą alarmowego wezwania służb ratowniczych z geolokalizacją, dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.i Umożliwia to wysłanie odpowiednich służb ratunkowych w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji, takich jak: wypadek, zasłabnięcie, napad itp.

PEUGEOT Connect SOS może działać na dwa sposoby:
W trybie automatycznym: z chwilą zadziałania poduszek powietrznych lub pirotechnicznych napinaczy pasów bezpieczeństwa samochód automatycznie wysyła sygnał alarmowy bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony kierowcy. System błyskawicznie lokalizuje położenie auta. Następnie operator PEUGEOT Connect SOS nawiązuje połączenie telefoniczne w języku użytkownika, zależnie od zasięgu geograficznego usługi PEUGEOT Connect SOS i ojczystego języka wybranego przez właściciela pojazdu. Następnie błyskawicznie wysyła odpowiednie służby ratunkowe na miejsce zdarzenia.
- W trybie ręcznym: jeśli jesteś świadkiem lub ofiarą krytycznej sytuacji będącej następstwem wypadku, zasłabnięcia bądź napadu, mogącej narazić uczestników zdarzenia (Ciebie, współpasażerów bądź osoby spoza samochodu) na poważne obrażenia ciała, możesz ręcznie wysłać sygnał alarmowy, wciskając przycisk SOS znajdujący się na desce rozdzielczej. Jego wciśnięcie powoduje natychmiastowe nawiązanie połączenia telefonicznego z Centrum PEUGEOT Connect SOS.

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE

/image/56/1/508rxh_1407pc205.71561.jpg

PEUGEOT Connect Assistancei. Jest to system pomocy drogowej GPS dysponujący informacjami o Twoim samochodzie, opracowany w celu jak najszybszego udzielenia pomocy w razie potrzeby.

Jeśli Twój Peugeot ulegnie awarii, niezależnie od pory i miejsca, wystarczy nacisnąć przycisk z logo marki umieszczony na desce rozdzielczej, by połączyć się z centrum pomocy drogowej Peugeot działającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Twój rozmówca będzie miał dostęp do informacji umożliwiających geolokalizację samochodu w czasie rzeczywistym oraz do jego pełnych danych. Będzie mógł wykonać zdalnie wstępną ocenę techniczną usterki i szybko wysłać odpowiednio wyposażoną pomoc drogową w miejsce postoju samochodu. i

SCAN MYPEUGEOT

Aplikacja Scan MyPeugeot udostępnia interaktywną instrukcję obsługi samochodu na smartfonie.i

Masz pytanie dotyczące któregoś z elementów wyposażenia nadwozia lub wnętrza kabiny Twojego Peugeot? Zeskanuj go swoim smartfonem!

Dzięki systemowi rozpoznawania obrazu aplikacja Scan MyPeugeot identyfikuje wyposażenie, którego opisu poszukujesz, i automatycznie pokazuje Ci odpowiedni fragment instrukcji obsługi na ekranie Twojego telefonu komórkowego.

Skorzystaj również z zakładki „Kontrolki”, która informuje o rodzaju ostrzeżenia i wyświetla podstawowe rady i sposób postępowania.

Zalety aplikacji Scan MyPeugeot:
- rozpoznawanie wzrokowe,
- domyślne pobieranie przez WiFi z możliwością uruchomienia pobierania poprzez sieć operatora (3G / 4G),
- możliwość korzystania w trybie offline,
- instrukcja obsługi opisująca znaczenie kontrolek,
- dostęp do wszystkich funkcji poprzez nawigację wykorzystującą wzrokowe rozpoznanie i przełączenie do właściwego rozdziału lub poprzez ilustrowany, tematyczny spis treści.
- kompatybilna z iOS 6.1 i nowszymi wersjami oraz Android 2.3 i nowszymi. Dostępna również na iPadzie (zoptymalizowana dla wyświetlaczy wcześniejszych niż Retina).

Po pobraniu aplikacji należy się zapoznać z informacjami prawnymi zawierającymi więcej szczegółów dotyczących warunków korzystania z aplikacji.

MIRROR SCREEN

/image/56/3/peugeot_108_2014_221_fr.71563.jpg

Technologia tai pozwala na wyświetlenie ekranu Twojego smartfona na ekranie dotykowym na tablicy rozdzielczej samochodu.i Teraz możesz obsługiwać smartfon za pomocą ekranu dotykowego i łatwo korzystać z jego funkcji, treści multimedialnych oraz aplikacji pomagających w prowadzeniu samochodu.i.

System rozpoznawania mowyi - prosty w użyciu korzystny dla Twojego bezpieczeństwa, gdyż nie wymaga sięgania po telefon.

Ze względów bezpieczeństwa kierowca nie może podczas jazdy korzystać ze wszystkich aplikacji. Zachowuje dostęp do aplikacji pomagających w prowadzeniu samochodu, takich jak nawigacja czy odtwarzanie muzyki.