3 POWODY, ABY WYBRAĆ
NOWEGO PARTNERA FURGON

Wybierając Partnera, wybierasz coś więcej niż zwykły samochód dostawczy. Kupujesz zupełnie nowe auto umożliwiające efektywne i przyjemne wykonywanie codziennej pracy.
1

STYLISTYKA NADWOZIA

STYLISTYKA NADWOZIA

Nowy Partner to niezawodny model o licznych zaletach, który wielokrotnie sprawdził się w ciągu ostatnich 18 lat. Obecnie wprowadzono w nim liczne ulepszenia stylistyczne i technologiczne: elementy wyposażenia – nowoczesne i umożliwiające korzystanie z mobilnych usług, a także gamę wydajnych silników pozycjonujących go jako samochód wprost stworzony do działania.

Nowa stylistyka z bardziej pionowo ustawioną osłoną chłodnicy podkreśla jego nowoczesność i solidność.

2

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE

Nowy Partner jest wyposażony w technologie najnowszej generacji: funkcję Mirror ScreeniPod warunkiem kompatybilności smartfona – działają jedynie autoryzowane aplikacje Mirrorlink i AppinCar – w standardzie, w opcji lub niedostępne, zależnie od wersji. umożliwiającą wyświetlenie ekranu smartfona na nowym multimedialnym ekranie dotykowym o przekątnej  7’’, system aktywnego hamowania Active City BrakeiUkład automatycznego hamowania w przypadku zagrożenia kolizją podczas jazdy po mieście (dostępny w opcji od listopada 2015 dla silników Euro 6 ).kamerę cofaniai W opcji lub niedostępne, zależnie od wersji., wspomaganie parkowania przodemi W opcji. czy Grip Control®i W opcji lub niedostępne, zależnie od wersji..

 

 

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE
3

LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA

  • LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA 1
  • LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA 2
  • LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA 3

Dwuosobowa kanapa pasażera Multi-Flex z możliwością złożenia* umożliwia przewóz do 3 osób na przednich miejscach i pozwala nowemu Partnerowi utrzymać wręcz modelowe możliwości zmiany aranżacji wnętrza. Model, dostępny w wersji L1 o długości 4,38 m i L2 o długości 4,63 m, jest idealnym narzędziem pracy dostosowującym się do Twoich potrzeb.