ODKRYJ NOWEGO
PEUGEOT 208

Nowy Peugeot 208 przeszedł stylistyczną przemianę - najnowsza wersja tego kompaktowego i zwrotnego hatchbacka jest bardziej elegancka i zyskała sportowy pazur. Daj mu się oczarować i usiądź za kierownicą, by poczuć przepływ czystej energii.

MAGNETYCZNY UROK

MAGNETYCZNY UROK
MAGNETYCZNY UROK
MAGNETYCZNY UROK

Nowy metaliczny lakier Orange Power budzi nieodparte skojarzenia z młodością, świeżością i dynamizmem. Intensywny opalizujący odcień mieni się w świetle – ten lśniący, modny i przykuwający wzrok kolor stanowi idealną wizytówkę samochodu i jego kierowcy.

Linie nowego przedniego zderzaka są mocniej zarysowane, bardziej wyraziste i starannie dopracowane w detalach. Powiększony grill zdobią szersze chromowane listwy w pełni zintegrowane z przednim zderzakiem – to atrakcyjne połączenie stanowi obietnicę wysokiej jakości i zdecydowanego charakteru odświeżonej wersji Peugeot 208.

Zmiany stylistyczne w przedniej części nadwozia podkreślają nowe, dwukolorowe reflektory. Całość dopełniają czarne klosze obramowane chromowaną listwą, które nadają światłom bardziej wyrazisty wygląd, a charakterystyczny kształt świateł LED łączy w sobie kocią drapieżność z zaawansowaniem technologicznym.

Tylne światła wykonane w technologii 3D LED tworzące potrójny ślad pazura to charakterystyczny element stylistyki modeli firmowanych przez markę Peugeot, który nadal przykuwa wzrok swoją atrakcyjnością. Całość jest perfekcyjnie wykończona – ciepły odcień opalizującego czerwonego lakieru i efekt 3D zapewniają odpowiednią oprawę najnowszym technologiom.

 

INTUICYJNA I PEŁNA EMOCJI JAZDA

INTUICYJNA I PEŁNA EMOCJI JAZDA

Poznaj nowe wnętrze Peugeot i-Cockpit. Kompaktowa kierownica, umieszczone wysoko na wprost kierowcy zegary i duży ekran dotykowy stanowią zapowiedź niezapomnianych emocji za kierownicą i gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa.

Nowy Peugeot 208 został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznie funkcji, by jazda samochodem stała się jeszcze większą przyjemnością. Są to:

  • Kamera cofania, dzięki której manewrowanie na parkingu staje się prostsze i bezpieczniejsze,
  • Wspomaganie parkowania – dynamiczna funkcja, która bardzo ułatwia parkowanie,
  • Mirror Screen, funkcja, która z ekranu dotykowego w kabinie samochodu umożliwia dostęp do multimediów i aplikacji Twojego smartfona.

 
Ze względu na bezpieczeństwo jazdy, ekran dotykowy powinien być wykorzystywany wyłącznie podczas postoju.

OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Nowy Peugeot 208 oferuje duży wybór niezwykle oszczędnych jednostek, które spełniają wymogi europejskiej normy Euro 6.

  • 3-cylindrowe silniki benzynowe PureTech: poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym od 97 g/km przy niewielkim zużyciu paliwa w wersji 1,2 l PureTech 82 KM S&S ze skrzynią manualną o 5 przełożeniach.
  • Silniki wysokoprężne BlueHDi: poziom emisji CO2 w cyklu mieszanym od 79 g/km – rekordowy wynik w segmencie w dwóch wersjach 1,6l BlueHDi S&S 75 KM i 100 KM ze skrzynią manualną o 5 przełożeniach.


Nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6 dostępna z jednostką benzynową Turbo 1,2 l PureTech 110 KM S&S  wykorzystuje technologię Quickshift. Zapewnia szybszą zmianę przełożeń oraz niezwykle płynną jazdę. Jest także niezwykle prosta i przyjazna w obsłudze.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje system automatycznego hamowania w mieście Active City Brake, w który został wyposażony nowy Peugeot 208. To nowe rozwiązanie pomaga uniknąć kolizji podczas jazdy po miejskich ulicach lub minimalizuje ich skutki, jeśli kierowca nie zareaguje dość szybko na rozwój sytuacji na drodze.

Aktualności

Nowy Peugeot 208 już od 10 425 zł* w kredycie 4x25%

*Założenia przyjęte do kalkulacji: cena pojazdu: 41 700 zł, wpłata własna: 10 425 zł, stopa oprocentowania kredytu: 3,99%, prowizja bankowa: 4%, całkowita kwota kredytu: 32 526 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy,  wysokość rat balonowych płatnych po 12, 24 i 36 miesiącach: 11 721,23 zł, RRSO: 6,10%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 35 163,68 zł.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie kredytu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Banku. Oferta obowiązuje do 31 czerwca 2015r.