3 powody
by wybrać 2008

1

UWODZICIELSKA SIŁA SUV

UWODZICIELSKA SIŁA SUV

Pełne wrażeń i dające satysfakcję prowadzenie, elegancki design, bezkompromisowa jakość – PEUGEOT jest zdeterminowany, aby wciąż dostarczać kierowcy nowych doznań.
PEUGEOT 2008 to wyróżniający się samochód w segmencie kompaktowych SUV-ów. Poddaj się urokowi jego wyrazistego designu, czystej sile i osobowości, dzięki której Nowy SUV PEUGEOT 2008 jest jednocześnie solidny i wyrafinowany.

Dowiedz się więcej o stylistyce nadwozia Dowiedz się więcej o stylistyce wnętrza
2

SUV, KTÓRY DOSTARCZA NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ

SUV, KTÓRY DOSTARCZA NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ

Nowy, kompaktowy SUV PEUGEOT 2008, doskonale wykończony wyjątkowej jakości materiałami, otwiera drzwi do świata prawdziwie intensywnych doznań. Wypróbuj PEUGEOT i-Cockpit®. Kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i ekran dotykowy zapewniają dynamiczne, intuicyjne i bezpieczne prowadzenie przy zachowaniu optymalnej przyczepności. SUV PEUGEOT 2008 został wyposażony w szereg nowych technologii - systemy wspomagania kierowcy, usługi towarzyszące i systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcy maksimum doznań i radości z jazdy tym wyjątkowym samochodem.

Dowiedz się więcej o i-Cockpit Dowiedz się więcej o usługach towarzyszących Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie
3

SUV HIGH-TECH

SUV HIGH-TECH

Dwa kluczowe atuty nowego SUV PEUGEOT 2008 to opływowa sylwetka i niewielka masa.iJuż od 1045 kg. Dzięki gamie wszechstronnych silników PureTech i BlueHDi, kierowca ma pełną kontrolę nad spalaniem i emisją CO2iOd 90 do 114 g/km zgodnie z Dyrektywą 99/100/EC, zaakceptowaną przez UE.
 

Dowiedz się więcej o technologii Dowiedz się więcej o silnikach

Automatyczna, sześciobiegowa skrzynia EAT6iEfficient Automatic Transmission 6 zmienia przełożenia płynnie i bez szarpnięć. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się komfortową i oszczędną jazdą.