POZNAJ NOWEGO
PEUGEOT EXPERT

Przemyślana konstrukcja nowego PEUGEOT Expert spełni wymagania każdego profesjonalisty. Jego liczne atuty ułatwiają codzienne zadania! Nowe, bardziej dynamiczne silniki PEUGEOT Expert gwarantują przy tym niezwykły komfort jazdy.

PEUGEOT EXPERT Z NOWEJ GAMY UMOŻLIWIA ADAPTACJĘ NA POTRZEBY RÓŻNYCH BRANŻ

PEUGEOT EXPERT Z NOWEJ GAMY UMOŻLIWIA  ADAPTACJĘ NA POTRZEBY RÓŻNYCH BRANŻ

Nowy, w pełni nowoczesny design sprawia, że PEUGEOT Expert emanuje siłą i energią.
Odkryj trzy dostępne warianty długości, w tym unikatową wersję kompaktową o długości tylko 4,6 m. Obniżenie wysokości samochodu do 1,9 m sprawia, że miejskie parkingi podziemne stają się łatwo dostępne. Gama PEUGEOT Expert przewiduje wiele wersji adaptowanych, dzięki czemu można wybrać model ściśle odpowiadający specyfice i potrzebom konkretnej firmy. Peugeot oferuje w gamie Expert furgon, wersję z platformą, z wydłużoną kabiną i 9-osobową wersję kombi.

Wymiary

MODUŁOWOŚĆ SŁUŻĄCA EFEKTYWNOŚCI

MODUŁOWOŚĆ SŁUŻĄCA EFEKTYWNOŚCI
MODUŁOWOŚĆ SŁUŻĄCA EFEKTYWNOŚCI
MODUŁOWOŚĆ SŁUŻĄCA EFEKTYWNOŚCI

W ramach innowacyjnego systemu Moduwork iW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji  w nowym PEUGEOT Expert zaprojektowano klapę w przegrodzie oddzielającej kabinę od części bagażowej. Otwór z klapą umożliwia przewożenie przedmiotów o długości do 4 m na płaskiej powierzchni podłogi przy zachowaniu miejsc dla kierowcy i pasażera z przodu.
Warto docenić objętość użytkową PEUGEOT Expert wynoszącą do 6,6 m3, a także drzwi boczne przesuwne sterowane elektrycznieiW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji. Ta zaawansowana technologicznie funkcja pozwala w prosty sposób załadować i rozładować samochód.
Za kierownicą PEUGEOT Expert docenisz także nowe doznania z jazdy dzięki funkcji wyświetlania informacji w polu widzenia kierowcy iW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji. Dostępne są także inne systemy wspomagające prowadzenie iW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji. Ekran dotykowy 7'' iW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji pozwala korzystać z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest nawigacja 3D najnowszej generacji iW opcji, standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji z funkcją rozpoznawania głosu. Daje ona dostęp do usług mobilnych i dostarcza informacji o ruchu na drodze w czasie rzeczywistym w ramach usługi TomTom i Dostępny zależnie od kraju.

BARDZIEJ WYDAJNA PLATFORMA NOWEJ GENERACJI

BARDZIEJ WYDAJNA PLATFORMA NOWEJ GENERACJI
BARDZIEJ WYDAJNA PLATFORMA NOWEJ GENERACJI

PEUGEOT Expert został zaprojektowany na bazie modułowej platformy EMP2 najnowszej generacji. Gwarantuje ona efektywną, komfortową jazdę i przyjemność prowadzenia przy ładowności użytkowej wynoszącej 1400 kg.
PEUGEOT Expert jest dostępny z zapewniającymi dynamiczne osiągi silnikami BlueHDi o mocy od 95 do 180 KM i o maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm iW opcji, standardzie lub niedostępne, w zależności od wersji oferowanymi z nową automatyczną skrzynią biegów EAT6.idostępna z silnikiem 180 KM
PEUGEOT Expert odznacza się zużyciem paliwa i emisją CO2 należącymi do najniższych w segmencie*, gwarantuje także konkurencyjne koszty eksploatacji, między innymi dzięki rzadszym wizytom przeglądowym wyznaczonym co dwa lata lub co 40 tys. km.

W cyklu miejskim (l/100 km): od 5,5 do 6,0 przy emisji CO2 (g/km): od 143 do 160.
W cyklu pozamiejskim (l/100 km): od 4,9 do 5,2 przy emisji CO2 (g/km): od 127 do 141.
W cyklu mieszanym (l/100 km): od 5,1 do 5,9 przy emisji CO2 (g/km): od 133 do 148.

Odkryj technologię BlueHDi