5 POWODÓW,
ABY WYBRAĆ 301

Solidny i niezawodny nowy sedan Peugeot 301 prezentuje korzyści płynące z technicznego know-how marki, oferując wszechstronne rozwiązania przydatne w codziennej eksploatacji.
1

DESIGN

 • DESIGN 1
 • DESIGN 2
 • DESIGN 3
 • DESIGN 4

Model 301 prezentuje unikatowy styl Peugeot. Elegancki design, charakterystyczny kształt nadwozia, harmonijne linie czy chromowane akcentyi Dostępne w wersji Allure. łączą nowoczesność, siłę i wyrafinowanie. Emanujący pewnością siebie przód auta, płynny profil i nadwozie mocno osadzone na kołach sprawiają, że auto porusza się po drogach pewnie i z wyjątkową gracją.

Dowiedz się więcej na temat nadwozia 301

2

JAKOŚĆ WYKONANIA

JAKOŚĆ WYKONANIA

Podczas prac mających na celu jak najlepsze zaadaptowanie modelu 301 do warunków drogowych inżynierowie Peugeot dążyli do uzyskania wysokiej wytrzymałości i jakości. Przejawia się to odpowiednio dobranym prześwitem, specjalnie przystosowanym systemem utrzymywania komponentów mających bezpośredni kontakt z otoczeniem oraz zastosowaniem podwójnych uszczelek zapobiegających dostawaniu się do wewnątrz kurzu i pyłu.

Dowiedz się więcej na temat wnętrza 301
3

MODUŁOWOŚĆ

MODUŁOWOŚĆ

Oparcia tylnych foteli dzielą się w proporcjach 2/3 - 1/3i Dostępne w standardzie lub niedostępne, w zależności od wersji. i mogą zostać łatwo i intuicyjnie złożone prostym ruchem jednej ręki. Wystarczy skorzystać w tym celu ze specjalnych uchwytów znajdujących się u góry każdej z dwóch części oparcia tylnego siedzenia.

Dowiedz się więcej na temat wnętrza 301

4

INSTALACJA LPG

INSTALACJA LPG

Instalacja LPG to nowoczesny, wysoce ekologiczny system zasilania silników spalinowych pozwalający na znaczną redukcję kosztów eksploatacji oraz emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Zakupiony przez Państwa samochód zostanie doposażony w nowoczesną instalację LPG firmy BRC, czołowego producenta instalacji LPG na świecie, wykonaną we współpracy z firmą Czakram, wyłącznego przedstawiciela firmy BRC na rynku polskim.

Dowiedz się więcej na temat instalacji LPG w 301
5

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Bogate doświadczenie inżynierów Peugeot w zakresie tworzenia układów jezdnych pozwoliło uzyskać w modelu 301 doskonałe właściwości jezdne, tak typowe dla wszystkich produktów tej marki. Zawieszenie auta doskonale się spisuje zarówno podczas jazdy po krętych drogach, jak i po autostradach. 301 kocha również miasto! Precyzyjne i czułe elektryczne wspomaganie kierownicy ułatwia parkowanie i manewrowanie na miejskich uliczkach.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa

NEWS

  Projekt „Route 301”, czyli 10 000 kilometrów przygody z Peugeot 301

  Projekt „Route 301” rozpoczął się 1 listopada 2012 roku podczas dni prasowych Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Stambule.

  Czytaj

  Peugeot 301: kompaktowy sedan przeznaczony na rynki całego świata

  Nowy Peugeot 301 stanowi idealną ilustrację globalizacji firmy oraz jej dążenia do podboju nowych rynków.

  Czytaj

  Samochód na lata - oszczędności na co dzień. Peugeot 301 z instalacją LPG!

  Zakupiony przez Państwa samochód zostanie doposażony w nowoczesną instalację LPG firmy BRC, czołowego producenta instalacji LPG na świecie.

  Czytaj