W gamie dla biznesu oferujemy modele Peugeot pozwalające ograniczyć koszty eksploatacji, standardowo wyposażone w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Każdy z poziomów wykończenia zgodny jest z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

peugeot pro

NOWY PEUGEOT 308

W gamie dla biznesu oferujemy specyficzną wersję Peugeot 308, przeznaczoną na użytek profesjonalistów i flot firmowych. To model zgodny z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

peugeot pro

PEUGEOT 508

Nowoczesna, bardziej wyrazista koncepcja stylistyczna, duża przyjemność prowadzenia i zaawansowane technologie to cechy Peugeot 508. Samochód dostępny jest z dwoma poziomami wyposażenia, w odpowiedzi na specyficzne potrzeby przedsiębiorstw.

peugeot pro

NOWY SUV PEUGEOT 3008

Nowy SUV Peugeot 3008 odznacza się dynamicznym i wyrazistym charakterem. Model ten jest laureatem nagrody  Car of the Year  oraz Best Cars 2017. Proponowane poziomy wykończenia odpowiadają specyficznym potrzebom biznesu.

peugeot pro

NOWY SUV PEUGEOT 5008

Nowy SUV Peugeot 5008 od pierwszej chwili przykuwa wzrok dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce. Model dostępny jest z kilkoma poziomami wykończenia.

peugeot pro

PARTNER TEPEE

Peugeot Partner Tepee oferuje szereg nowości z zakresu stylu i technologii – najnowsze wydajne silniki oraz rozwiązania takie jak Mirror Screen zapewniają przyjemność podróży.

peugeot pro

TRAVELLER BUSINESS

Elegancki i nowoczesny Peugeot Traveller Business to nowy komfort jazdy. Zapewnia podróż w warunkach pierwszej klasy.