b2b

Bez względu na to, jaki rodzaj towaru przewozisz: pieniądze, paczki, meble czy leki, PEUGEOT dopasuje się do Twojego biznesu. Dzięki zróżnicowanej gamie samochodów, z łatwością sprosta oczekiwaniom szczególnych potrzeb zarówno kurierów, jak i firm ochrony mienia. Oferta PEUGEOT obejmuje proste, jak i zaawansowane technologicznie modyfikacje pojazdów osobowych oraz dostawczych. Sieć autoryzowanych adaptatorów PEUGEOT gwarantuje nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość obsługi. Poznaj wszystkie modele z oferty PEUGEOT dla profesjonalistów i korzystaj z komfortu pracy na co dzień.

KURIERZY

b2b

PEUGEOT wie, jak ważny jest samochód w pracy kurierów. Z myślą o nich, dopasowuje dostawcze modele aut do specjalistycznych usług i wymagań kierowców. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, szybciej i bezpieczniej dowiezie towar do celu, a bezpośredni dostęp do przestrzeni bagażowej, skróci czas dostarczenia przesyłki. Efektem tego jest oszczędność czasu pracy kurierów. Sprawdź, jak PEUGEOT dopasowuje się do Twojego biznesu i jakie specjalne warunki zakupu proponuje.

OCHRONA MIENIA

b2b

PEUGEOT oferuje indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu i zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa przewożonego towaru. Na bazie pojazdów przystosowanych do zabudowy, możesz zmodyfikować wybraną wersję PEUGEOT i dopasować go do swoich potrzeb. Ty decydujesz, który model PEUGEOT do zadań specjalnych wybierasz, a my zapewnimy Ci najwyższy poziom komfortu i gwarancję bezpieczeństwa.