b2b

Wiemy jak ważna w biznesie jest jakość i profesjonalna obsługa, dlatego w kwestii związanej z finansowaniem zakupu samochodu, zachęcamy do skorzystania z firmowych produktów PSA Finance, które sprostają wysokim oczekiwaniom przedsiębiorców.

PSA Finance należy do Grupy PSA, w skład której wchodzą marki Peugeot, Citroën i DS. Jesteśmy obecni w 160 krajach na całym świecie, oferujemy wyselekcjonowane formy finansowania, zbudowane na bazie wieloletniego międzynarodowego doświadczenia oraz znajomości polskich realiów prawno-finansowych.

Na polskim rynku działamy od 2001 r. oferując przedsiębiorcom szeroką gamę produktów leasingowych, pożyczki, wynajem długoterminowy oraz produkty ubezpieczeniowe na zakup samochodów marki Peugeot.

FINANSOWANIE Z ODKUPEM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych, stworzyliśmy specjalne programy finansowe. Teraz wybierając Peugeota, jako najlepszy samochód dla biznesu, można cieszyć się komfortem pracy na najwyższym poziomie przez długi czas. Dzięki specjalnym programom finansowania z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu, po określonym czasie jego użytkowania, wymienić samochód na nowy model.

b2b

Każdy biznes rządzi się swoimi prawami, dlatego decyzję o wymianie auta na nowe, można podjąć dopiero pod koniec umowy o finansowanie, a nie przy jej zawieraniu. Elastycznie do potrzeb Klienta dopasowujemy sposób zakończenia umowy.

b2b

Jeśli Twój model samochodu nie jest objęty powyższymi programami finansowymi z gwarancją odkupu samochodu przez importera, możesz wybrać podobny sposób finansowania i skorzystać z leasingu Easy Business Rental, w którym odkup pojazdu za prognozowaną wartość rynkową gwarantuje Dealer.

LEASING

Wybór Peugeota, jako samochodu dla biznesu to, poza komfortem pracy, bezpieczeństwem i wygodą niewątpliwy zysk biznesowy. Sprawdź, jaki pakiet korzyści przygotowaliśmy dla Twojej firmy, aby finansowanie auta korzystnie wpłynęło na rozwój Twojego biznesu.  Z nami możesz wziąć w leasing nowe lub używane samochody marki Peugeot.

b2b
b2b

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

b2b
b2b

INNE FORMY FINANSOWANIA

b2b

Jeżeli Twoja firma nie jest zainteresowana finansowaniem w formie leasingu lub wynajmu długoterminowego, możesz skorzystać z szerokiej oferty pożyczek . Dzięki tej propozycji, w prosty sposób, możesz sfinansować zakup nowych lub używanych  samochodów marki Peugeot, będąc od początku ich właścicielem.