B2B

W PEUGEOT dbamy nie tylko o bezpieczeństwo jazdy, ale także o wygodę i rozrywkę podróżujących. Dzięki nowoczesnym systemom multimedialnym, które proponuje PEUGEOT, kierowca ma możliwość skomunikowania się ze światem zewnętrznym w bezpieczny sposób. Peugeot Connect udostępnia innowacyjne technologie i usługi. Zarówno na ekranie samochodu, jak i smartfona są one źródłem nowych doświadczeń w codziennym użytkowaniu samochodu.

SYSTEM i-COCKPIT® AMPLIFY

B2B

System i-Cockpit® Amplify zaopiekuje się Twoimi zmysłami. Możesz w jednej chwili zmienić klimat we wnętrzu, dopasowując go do nastroju i charakteru podróży dzięki trybom Boost i Relax. Ciesz się szeroką paletą dostępnych zapachów:

  • charakterystycznym dla Peugeot, pełnym życia i zmysłowym Cosmic Cuir,
  • ożywczym, rześkim Aerodrive (domyślnym przy ustawieniu Boost),
  • oryginalnym, relaksującym Harmony Wood, stworzonym przez mistrzów sztuki perfumiarskiej, Scentys i Antoine’a Lie (domyślny przy ustawieniu Relax).

Zmieniaj intensywność oświetlenia Ambient oraz kolor wyświetlaczy. Korzystaj z komfortu, który zapewnią przednie fotele z funkcją wielopunktowego masażu i ciesz się naturalnym światłem, przenikającym do wnętrza dzięki ogromnemu otwieranemu panoramicznemu dachowi. System i-Cockpit® Amplify zapewnia również dodatkowe doznania dzięki wbudowanemu Pakietowi Sport, który utwardza działanie układu kierowniczego i zwiększa responsywność pedału gazu.

B2B

MIRROR SCREEN

Pozwala używać kompatybilnych protokołów Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto, dzięki którym można w pełni bezpieczny sposób korzystać z aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego.

B2B

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów, która ładuje indukcyjnie zgodnie ze standardami Qi.

SYSTEM HI-FI FOCAL

B2B

Najlepsze nagłośnienie, które zadowoli najbardziej wrażliwe uszy. Dzięki umowie partnerskiej na wyłączność z firmą FOCAL®, Peugeot proponuje swoim Klientom wyjątkowe rozwiązania w dziedzinie nagłośnienia, które są dostępne w tym segmencie: system Hi-Fi wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie FOCAL®.

Marka FOCAL® to producent, który od ponad 35 lat specjalizuje się  w dziedzinie akustyki wnętrz. Za sprawą opatentowanych innowacji i unikalnej sygnatury akustycznej, cieszy się uznaniem na całym świecie.

  • Nowy system Hi-Fi to 10 głośników wyposażonych w unikalne technologie FOCAL®. Oferują przyjemność czystego i szczegółowego dźwięku w samochodzie:
  • Wysokiej jakości głośniki niskotonowe/średniotowe Hi-Fi wykonane w technologii Polyglass, zapewniają równowagę i precyzję dźwięku,
  • Głośniki wysokotonowe TNF wykonane w technologii odwróconej kopułki wykonanej z aluminium zapewniają optymalne rozpraszanie dźwięku i bardzo szczegółowe tony wysokie,
  • Trójdrożny subwoofer, w technologii Power Flower(TM) 200mm, zapewnia zdefiniowane i dynamiczne odtwarzanie niskich częstotliwości,
  • Aktywny 12 kanałowy wzmacniacz o mocy 515 W klasy D (wzmacniacz hybrydowy klasy A/B) to bogactwo i finezja dźwięków wysokiej częstotliwości, a także moc basów.