/image/46/5/peugeot_suv2008_header.15465.jpg

Auta dla spragnionych przygody

Gama SUVów (Sport Utility Vehicle) Marki PEUGEOT to dowód na to, że styl może iść w parze z praktycznością. To kompaktowe, przestronne samochody o atrakcyjnej stylistyce. Solidne, a przy tym komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Zapewniające radość z jazdy, ale jednocześnie oszczędne. Bez względu na to, czy jeździsz po ulicach miast, czy mierzysz się z wyzwaniami bezdroży, gama SUV Marki PEUGEOT spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. 

Nasze SUVy to solidne samochody, które jednocześnie wyrażają charakterystyczną dla Marki PEUGEOT elegancję. Pojemne bagażniki, przestronne wnętrza i innowacyjne schowki zapewniają wystarczającą przestrzeń dla dzieci, bagażu i wyposażenia, niezbędnego podczas wakacyjnych eskapad.

Modele 2008 i  3008 wyposażone w unikatową dla Peugeot koncepcję wnętrza Peugeot i-Cockpit wprowadzą Cię w świat zupełnie nowych doznań z jazdy. Kompaktowa kierownica, multimedialny ekran dotykowy i zegary w polu widzenia drogi sprawiają, że kierowca zyskuje nową perspektywę i w pełni intuicyjnie panuje nad pojazdem.

Mimo niewielkich rozmiarów, SUVy PEUGEOT są wyposażone w szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Nowy Peugeot 3008 oferuje m.in. szereg systemów wspomagania prowadzenia, kamery z przodu i z tyłu, Pakiet Advanced Grip Control, kamerę cofania, a Peugeot 2008 − system Park Assist, kamerę cofania czy system hamowania awaryjnego – Active City Brake. Nowoczesne i zaawansowane technicznie konstrukcje silników PureTech i BlueHDi (z najbardziej wydajnym rozwiązaniem oczyszczania spalin SCR) połączone z błyskawicznie działającymi systemami Stop & Start przekładają się na doskonałą efektywność i niskie spalanie.

Poznaj gamę naszych modeli SUV.