/image/79/4/peugeot-208-icegrey-1502pc003-72dpi.7794.jpg

Samochody stworzone do nowoczesnych metropolii.

Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, na zakupy czy spotkać się z przyjaciółmi, nasze samochody sprawią, że miejskie wypady staną się przyjemnym doświadczeniem.

Cała gama miejskich i kompaktowych samochodów PEUGEOT została zaprojektowana z uwzględnieniem nowoczesnego, typowego dla miast stylu życia. Każdy z modeli ma wyrazisty, rozpoznawalny styl i charakter, typowy dla Marki PEUGEOT, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa i emisji CO2. Te ekonomiczne samochody, zapewniające duży zasięg, spełniają oczekiwania nowoczesnych kierowców poruszających się po ulicach miast.  

Innowacje znajdujące się na pokładzie umilą i ułatwią Ci podróżowanie. Przykłady? Multimedialne ekrany dotykowe, system automatycznego parkowania - Park Assist, kamera cofania, funkcja Mirror Screen czy system Stop & Start, redukujący zużycie paliwa w pełnym korków ruchu miejskim.

Dzięki wyjątkowemu stylowi i innowacyjności, samochody te sprawiają, że prowadzenie staje się przyjemnością. Miejskie modele PEUGEOT są również praktyczne – w gamie PEUGEOT 208 można wybierać pomiędzy wersjami 3- i 5-drzwiowymi, a 308 to rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowego przedstawiciela klasy kompakt.