Reprezentacyjna limuzyna

/image/83/9/peugeot-5082.51839.jpg

508 to uosobienie komfortu

Dla osób poszukujących wysokiego komfortu podróżowania, Peugeot proponuje model 508. W tej limuzynie zarówno kierowca, jak i pasażerowie siedzący w drugim rzędzie siedzeń poczują się wyjątkowo. Dzięki dużemu rozstawowi osi, wygodnym fotelom, dynamicznym i ekologicznym silnikom i wyciszeniu kabiny pasażerskiej na najwyższym poziomie jazda Peugeot 508 to przyjemne doświadczenie.

3 wersje nadwozia – klasyczny 4-drzwiowy sedan, praktyczne 5-drzwiowe SW i zadziorna, podniesiona wersja RXH sprawiają, że nawet najbardziej wybredni znajdą tutaj coś dla siebie.

Wszystkie wersje nadwozia charakteryzują się stylowym designem, przestronnym i wygodnym wnętrzem oraz wyposażeniem z zakresu komfortu godnym segmentu D. Multimedialny ekran dotykowy wyświetlający obraz z kamery cofania, masaż lędźwiowy, pełna elektryka foteli pokrytych skórą to wyposażenie, które umila czas spędzony w Peugeot 508. Ponadczasowy design dopełniony ciekawymi wzorami felg oraz kolorystyka nadwozia i wnętrza pozwala skonfigurować auto zgodnie z własnymi upodobaniami.

Wersja RXH wyróżniająca się zwiększonym prześwitem, 18” felgami ze stopów lekkich, osłonami nadkoli i progów oraz reflektorami do jazdy dziennej LED przypominającymi pazury lwa to propozycja dla osób poszukujących w tym segmencie większych wrażeń i spragnionych przygody. Mocny 180 – konny silnik BlueHDi w połączeniu z nowoczesną automatyczną skrzynią biegów EAT6 zapewnia dynamiczną, a Head-Up Display, czterostrefowa klimatyzacja czy zestaw Hi-Fi JBL bezpieczną i komfortową jazdę.