Modele rodzinne

/image/80/1/peugeot_par_2015_151_fr.49801.jpg

Łączą przyjemność z funkcjonalnością.

Wierzymy, że praktyczność nie wyklucza przyjemności z jazdy. Szeroka gama modeli PEUGEOT – samochodów miejskich, kompaktowych, minibusów  oraz wersji kombi – to gwarancja, że każda rodzina i każdy kierowca znajdzie odpowiedni samochód dla siebie.

Gdy rodzina się powiększa, przestrzeń staje się priorytetem. Potrzebny jest duży bagażnik, aby móc spakować się na wyjazd, oraz dodatkowe miejsca dla przyjaciół. Nasze samochody zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować przestrzeń we wnętrzu i bagażniku oraz zapewnić pasażerom wystarczającą liczbę praktycznych schowków. 

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci – w naszych samochodach z łatwością zamontujesz foteliki zgodnie ze standardem ISOFIX, poduszki powietrzne chronią pasażerów z przodu i z tyłu.

To, co wyróżnia samochody Marki PEUGEOT to wyjątkowe połączenie stylu i radości z jazdy. Nudne i nieporęczne pojazdy to przeszłość – nasze nowoczesne minivany doskonale się prowadzą i zapewniają imponujące osiągi przy niskim zużyciu paliwa i emisji CO2.

Gama praktycznych modeli Marki PEUGEOT to m.in. 5 lub 7 osobowy Partner Tepee oraz zupełna nowość w gamie – dostępny w trzech długościach i z niezliczonymi możliwościami konfiguracji wnętrza Peugeot Traveller.