Modele dostawcze

/image/25/8/4.72258.jpg

Oferta skrojona dla profesjonalistów

Prowadzisz biznes? Masz firmę w której wykorzystujesz samochody dostawcze? Zatrudnij Peugeota! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i solidne samochody stworzone do ciężkiej pracy, które dopasujesz do swoich wymagań.

Partner Furgon to najmniejszy z gamy samochodów dostawczych pojazd, dysponujący dwiema długościami nadwozia max. do 4,63 m, który sprawdzi się w zatłoczonych i ciasnych uliczkach miast i pozwoli przewieźć towary door-to-door.

Expert Furgon to większy brat Partnera. Długości nadwozia 4,6 – 4,95 – 5,3 m i pojemność użytkowa do 6,6 m3 to jego największe atuty. W połączeniu z krótkimi zwisami przednim i tylnym, kamerą cofania i niespotykaną w tym segmencie kompaktową średnicą zawracania model ten sprawdzi się w doskonale w miastach, a dzięki oszczędnymi dynamicznym silnikom oraz ergonomii miejsca kierowcy jak w autach osobowych nawet dłuższe trasy nie będą odstraszać użytkowników.

Największym autem w gamie aut dostawczych Peugeot jest Boxer. To prawdziwy wół roboczy – 4 długości, 3 wysokości, kilka typów nadwozia i nieograniczone możliwości adaptacji części towarowej to cechy, które sprawiają, że zaufali nam przedsiębiorcy z wielu różnych branż. Solidny i niezawodny partner w codziennej pracy.