/image/23/2/peugeot_traveller_gallery-2.68232.jpg

Modele przeznaczone dla zawodowców.

Niezależnie od tego czy jesteś taksówkarzem czy oferujesz przewozy na dłuższych trasach albo obsługujesz hotele i porty lotnicze w ofercie Peugeot znajdziesz auto dopasowane do Twoich potrzeb.

Pełna gama modeli oferujących duże możliwości przewozu osób i bagaży pozwala na wybór pojazdu, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Expert Kombi i Traveller Business to auta o trzech długościach nadwozia, które mogą przewieźć do 9 osób, zachowując przy tym przestrzeń na bagaż. Dzięki dużej ładowności (do 1400 kg), ograniczonej wysokości (1,9 m) i ekonomicznym silnikom BlueHDi stanowią doskonały wybór dla firm operujących w przestrzeni miejskiej. Dodatkowo wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania prowadzenia, pełen pakiet poduszek powietrznych oraz notę 5 gwiazdek w niezależnych testach zderzeniowych zapewnią bezpieczeństwo podróżowania wszystkim pasażerom.

Boxer Kombi to propozycja dla osób poszukujących jeszcze więcej przestrzeni. Różne długości i wysokości nadwozia zapewniają możliwości adaptacji pojazdu do najbardziej wymagających zadań, a silniki spełniające normy Euro 6 dbają o ekologię i niewygórowane zużycie paliwa obniżając koszty użytkowania samochodu.