/image/23/2/peugeot_traveller_gallery-2.68232.jpg

Modele przeznaczone dla zawodowców.

W ofercie Peugeot znajdziesz auto dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś taksówkarzem, czy oferujesz przewozy na dłuższych trasach albo zajmujesz się obsługą hoteli lub portów lotniczych, Peugeot dopasuje się do Ciebie.

Pełna gama modeli oferujących duże możliwości przewozu osób i bagaży pozwala na wybór pojazdu, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Expert Kombi i Traveller Business to auta o trzech długościach nadwozia, które mogą przewieźć do 9 osób, zachowując przy tym przestrzeń na bagaż. Dzięki dużej ładowności (do 1400 kg), ograniczonej wysokości (1,9 m) i ekonomicznym silnikom BlueHDi stanowią doskonały wybór dla firm operujących w przestrzeni miejskiej. Dodatkowo wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania prowadzenia, pełen pakiet poduszek powietrznych oraz notę 5 gwiazdek w niezależnych testach zderzeniowych zapewnią bezpieczeństwo podróżowania wszystkim pasażerom.

Boxer Kombi to propozycja dla osób poszukujących jeszcze więcej przestrzeni. Różne długości i wysokości nadwozia zapewniają możliwości adaptacji pojazdu do najbardziej wymagających zadań, a silniki spełniające normy Euro 6 dbają o ekologię i niewygórowane zużycie paliwa obniżając koszty użytkowania samochodu.