Partner Furgon

PPD

PEUGEOT Partner Furgon

od 65 067 PLN

od 52 900 PLN

Wybierając Partnera, wybierasz coś więcej niż zwykły samochód dostawczy. Kupujesz zupełnie nowe auto umożliwiające efektywne i przyjemne wykonywanie codziennej pracy.

3 POWODY, ABY WYBRAĆ NOWEGO PARTNERA FURGON

STYLISTYKA NADWOZIA

/image/57/3/partner_vu_mv1.66573.jpg

Nowy Partner to niezawodny model o licznych zaletach, który wielokrotnie sprawdził się w ciągu ostatnich 18 lat. Obecnie wprowadzono w nim liczne ulepszenia stylistyczne i technologiczne: elementy wyposażenia – nowoczesne i umożliwiające korzystanie z mobilnych usług, a także gamę wydajnych silników pozycjonujących go jako samochód wprost stworzony do działania.

Nowa stylistyka z bardziej pionowo ustawioną osłoną chłodnicy podkreśla jego nowoczesność i solidność.

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE

/image/57/4/partner_vu_mv_technologie2.66574.jpg

Nowy Partner jest wyposażony w technologie najnowszej generacji: funkcję Mirror Screeni umożliwiającą wyświetlenie ekranu smartfona na nowym multimedialnym ekranie dotykowym o przekątnej  7’’, system aktywnego hamowania Active City Brakeikamerę cofaniai, wspomaganie parkowania przodemi czy Grip Control®i.

 

 

LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA

Dwuosobowa kanapa pasażera Multi-Flex z możliwością złożenia* umożliwia przewóz do 3 osób na przednich miejscach i pozwala nowemu Partnerowi utrzymać wręcz modelowe możliwości zmiany aranżacji wnętrza. Model, dostępny w wersji L1 o długości 4,38 m i L2 o długości 4,63 m, jest idealnym narzędziem pracy dostosowującym się do Twoich potrzeb.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.