PPD Gama

Poznaj Nowego PEUGEOT 308

Nowy, kompaktowy PEUGEOT 308 ma więcej charakteru, niż kiedykolwiek. Cel: zapewnić kierowcy całkiem nowe wrażenia z jazdy.

WYJĄTKOWY DESIGN

/image/39/8/peugeot-308-2017-201-fr.253398.jpg

SILNY CHARAKTER

Przygotuj się na miłość od pierwszego wejrzenia. Spójrz na niepowtarzalną, elegancką sylwetkę nowego Peugeot 308 i zwróć uwagę na jego silny charakter. Symbol marki – logotyp z wizerunkiem lwa – zajmuje centralne miejsce na pionowej osłonie chłodnicy. Nowe aluminiowe 16” felgi Zyrcon podkreślają elegancję, a sygnatura świetlna z reflektorami wyposażonymi w światła do jazdy dziennej LED sprawia, że nie pomylisz tego auta z żadnym innym.

/image/39/6/peugeot-308-2017-403-fr.253396.jpg

Peugeot i-Cockpit ®: Nowa definicja precyzji prowadzenia

Zajmij miejsce we wnętrzu i zrelaksuj się w zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie koncepcji Peugeot i-Cockpit ®. Zobacz jak proste i intuicyjne może być prowadzenie samochodu i dostęp do wszystkich jego funkcji. Kompaktowa kierownica o zmniejszonej średnicy, zegary w polu widzenia drogi  oraz nowy pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 9,7” i zapewnią niespotykanych doznań. Opcjonalny system Hi-Fi Denoni podkreśli walory dźwiękowe, a Pakiet Sporti doda drapieżności podczas codziennej jazdy.

NAJWYŻSZA PRECYZJA WYKOŃCZENIA

showroom
Showroom
/image/39/4/peugeot-308-2017-402-fr.253394.jpg

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ STYL

Nasze samochody budujemy w oparciu o dewizę Quality First. Czyste linie wnętrza, wysoka jakość materiałów wykończeniowych czy ponadprzeciętne ich spasowanie sprawiają, że będziesz się w nim czuł jak w domu. Wybór 9 wzorów tapicerek od tkaninowych poprzez Alcantarę czy Skórę Nappa zadowoli nawet najbardziej wybrednego estetę.

100% ONLINE

Peugeot i-Cockpit zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy dzięki kompaktowej kierownicy. Dostęp do funkcji auta realizowany jest przez 9,7” pojemnościowy ekran dotykowy, w który wbudowana jest nawigacja satelitarna na miarę XXI w. Peugeot Connect NAV poprowadzi Cię do celu uwzględniając wszelkie przeszkody na drodze w czasie rzeczywistym dzięki ciągłej łączności online. Mirror Screen Triple Play i zapewni dodatkowe funkcje i pozwoli połączyć smartfon z Twoim nowym Peugeot 308.

NOWY PEUGEOT 308 GT. WZMOCNIJ EMOCJE.

/image/39/9/peugeot-308-2017-213-fr.253399.jpg

BEZKOMPROMISOWY

Zakochaj się w nowym Peugeot 308 GT i jego wyjątkowej sportowej naturze. Zgrabne linie nadwozia podkreślone są czarnymi listwami, lusterkami oraz 18” felgami aluminiowymi Diamant. Samochód jest niżej zawieszony, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej rasowo i jeszcze lepiej się prowadzi.  Ciesz się standardowym Pakietem Sport, który zwiększa responsywność pedałów, zmniejsza siłę wspomagania kierownicy oraz podbija dźwięk silnika. Wrażenia z jazdy na zupełnie nowym poziomie.

/image/40/3/peugeot-308-0905js-301.253403.jpg

Projekt: GT

Sportowy wizerunek znajduje odzwierciedlenie pod maską. Nowy Peugeot 308 GT został wyposażony w doskonałe silniki – benzynowy THP 205 KM, połączony z manualną skrzynią  o sześciu przełożeniach i lub 2,0 BlueHDi 180 KM sprzężony z nową automatyczną ośmiobiegową przekładnią i. Obie jednostki zapewniają doskonałe osiągi, zachowując przy tym umiarkowany apetyt na paliwo.

PIERWSZE WRAŻENIE

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ